TE Connectivity

Zmiana nazwy na TE Connectivity Industrial Poland odwierciedla nowy stan prawny działalności ENTRELEC

  • Zmiana nazwy z ABB Poland na TE Connectivity Industrial Poland
  • Podkreśla przywiązanie do rynku w Polsce
  • Jest spójna z globalną polityką firmy

DARMSTADT, Niemcy – 8 sierpnia, 2018 – Po nabyciu przez TE Connectivity należącej do ABB firmy ENTRELEC®, dokonano oficjalnej zmiany nazwy z ABB Poland na TE Connectivity Industrial Poland. Zmiana, która wchodzi w życie w trybie natychmiastowym, odzwierciedla nasze starania by tworzyć ujednoliconą i spójną markę dla Klientów.

TE stało się właścicielem części ENTRELEC z dniem 1 sierpnia i obecnie trwają prace nad integracją nowej spółki. Zmiana nazwy odzwierciedla nowy stan prawny i podkreśla przywiązanie firmy zarówno do Pracowników jak i Klientów firmy w Polsce.

“Zmiana nazwy podkreśla strategiczne znaczenie Klientów z Polski. Dzięki temu możemy zaproponować kompletne produkty, które wprowadzą szereg innowacji, co z kolei pozwoli nam stworzyć nowe możliwości rozwoju,” powiedział Marcus Resch, Dyrektor ds. Rozwoju TE Industrial. “Dostosujemy nazwy pozostałych spółek na innych liczących się rynkach.”

Nazwa ENTRELEC pozostanie marką w ramach rodziny TE. Będzie zawierała takie grupy produktów jak: zacisk śrubowy, blok zacisków sprężynowych, bloki zacisków ADO, bloki pomiarowe i badawcze, bloki rozdzielcze, sterowniki PLC i systemy znakujące.

TE oferuje portfolio spójnych produktów, technologii i usług – wszystkie dostępne z jednego źródła - do których zaliczamy rozwiązania dla energii oraz przesyłu danych, ze szczególnym uwzględnieniem działania produktów w trudnych warunkach.

Logotypy ENTRELEC, TE, TE Connectivity są znakami zastrzeżonymi dla grupy TE Connectivity Ltd. 

Reader Enquiries

TE Connectivity
Pfnorstrasse 1
64293 Darmstadt
Germany
+49 6154 607 1740
www.te.com

Notes for Editors

O TE CONNECTIVITY

TE Connectivity Ltd. to korporacja osiągająca roczną sprzedaż rzędu $13 miliardów, jesteśmy technologicznym liderem. Nasze rozwiązania funkcjonują od ponad 75 lat, sprawdzone nawet w najtrudniejszych warunkach, umożliwiły rozwój w wielu dziedzinach, między innymi w transporcie, przemyśle, technologii medycznej oraz energii. Dzięki 78 000 Pracowników, w tym ponad 7 000 Inżynerom współpracującym z Klientami w 150 krajach, TE zapewnia, że EVERY CONNECTION COUNTS. Dowiedz się więcej na www.te.com oraz LinkedIn, Facebook, WeChat i Twitter.

Related images

Zmiana nazwy na TE Connectivity Industrial Poland odwierciedla nowy stan prawny działalności ENTRELEC. (Źródło: TE Connectivity, PR264)

 

Editorial enquiries

Jonathan Graham
TE Connectivity

+49 6151 607 3756
jonathan.graham@​te.com

Nancy van Heesewijk
EMG

+31 164 317 018
nvanheesewijk@​emg-pr.com

 

Also available in

 

Share

 

More news from