Omron

Koncept řešení innovative-Automation! společnosti Omron bude vystaven na MSV 2018 v pavilonu V, stánek 165

Představíme naši novou robotickou linku i4 SCARA

Společnost Omron předvede na stánku č. 165 v pavilonu V na Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV) kompletní simulaci výrobního prostředí. V hlavní roli budou řešení společnosti pro automatizaci, navržená s cílem přetvořit dnešní výrobní závody na továrny budoucnosti.

Dny jednotvárných výrobních linek jsou sečteny, a aby byla zajištěna nejvyšší celková efektivita vybavení (OEE), je možnost rychlé a flexibilní přestavby naprosto nezbytná.

Hlavním trhákem letošního ročníku je nová řadu robotů SCARA s elegantním designem a zvýšeným výkonem. Nová řada i4 výrazně zvyšuje celkovou efektivitu výrobních a montážních procesů, což jí umožňuje snazší konfiguraci do stávajících výrobních linek a ušetří místo při instalaci. Modelová řada i4 je rychlá, opakovatelná, snadno se ovládá a lze ji přizpůsobit pro různé konfigurace a aplikace. Řídicí jednotka a robotické rameno nabízejí možnost připojení (EtherCAT a Ethernet) pro jednoduchou integraci, ovládání a řízení.

Uvedení řady i4 je součástí rozsáhlejší strategické iniciativy společnosti Omron nazvané innovative-Automation! (inovativní automatizace), jejímž cílem je modernizace výrobního prostředí. Uvedením nové řady SCARA společnost Omron navazuje na své dlouhodobé úsilí o významné zlepšování kvality a produktivity ve výrobě.

Radislav Vilím, generální ředitel Omron Electronics spol. s r.o., k tomu říká: „Snažíme se nabídnout řešení, která umožní výrobcům v České republice pokračovat ve společné cestě krok za krokem k flexibilní výrobě. Pozice společnosti Omron je pro tento úkol ideální. Máme k dispozici všechny technologie a řešení, které jsou pro tuto změnu potřebné, a současně vyvíjíme nové inovace, ke kterým se řadí i nová řada robotů SCARA i4. Právě díky těmto inovacím jsme již druhý rok v řadě získali ocenění Top 100 Global Innovator Award.“

Reader Enquiries

Omron
Omron Europe B.V.
Wegalaan 67-69
2132 JD Hoofddorp
Netherlands
+31 (0)23 568 13 00
www.industrial.omron.eu
@omroneurope
omron
omroneurope
omroneurope

Notes for Editors

O společnosti Omron

Společnost Omron Corporation je přední světovou společností v oboru automatizace, která své technologie snímání a řízení rozšiřuje do oborů komponentů pro řízení, elektronických součástí, automobilové elektroniky, sociální infrastruktury, zdravotnictví a životního prostředí. Společnost Omron byla založena v roce 1933, má přibližně 36 000 zaměstnanců a nabízí produkty a služby ve více než 117 regionech. Společnost Omron přispívá v oboru průmyslové automatizace k vytváření bohaté komunity poskytováním automatizačních a inovačních technologií pro výrobní procesy a podporou svých produktů a zákazníků. Podrobnější informace najdete na industrial.omron.eu.

O programu „innovative-Automation!“

Společnost Omron, která zaujímá přední postavení v oboru průmyslové automatizace, má ve svém výrobním programu rozsáhlé řady ovládacích prvků a zařízení, počínaje senzory zpracování obrazu a dalšími vstupními zařízeními až po různé řídicí jednotky a výstupní zařízení, například servomotory, a také sortiment bezpečnostních zařízení a průmyslových robotů. Kombinací těchto zařízení prostřednictvím softwaru se společnosti Omron podařilo vyvinout mnoho unikátních a vysoce účinných automatizačních řešení, která našla uplatnění u výrobců po celém světě. Díky širokému spektru pokročilých technologií a ucelené řadě zařízení mohla společnost Omron zveřejnit svůj strategický koncept nazvaný „innovative-Automation!“ (inovativní automatizace) zahrnující tři inovace, neboli „i“--„integrované“ (vývoj řízení), „inteligentní“ (rozvoj inteligence prostřednictvím ICT) a „interaktivní“ (nová harmonizace mezi lidmi a stroji). Společnost Omron si v současné době klade za cíl aplikovat inovace do výrobního prostředí formou materializace tohoto konceptu.

Related images

Koncept řešení innovative-Automation! společnosti Omron bude vystaven na MSV 2018 v pavilonu V, stánek 165. (Foto: Omron, PR060)

 

Editorial enquiries

Marion Beekhuizen
Omron

+31 6 1133 7151
marion.beekhuizen@​eu.omron.com

Anouk Luykx
EMG

+31 164 317 017
aluykx@​emg-marcom.com

 

Also available in

 

Share

 

More news from