Omron

Компанія Omron випускає версію Sysmac Studio Team Edition, у яку повністю інтегровано розподілену версію системи керування з відкритим кодом (GIT)

Компанія Omron випускає версію Sysmac Studio Team Edition, яка є масштабним оновленням її середовища розробки. У цю версію інтегровано розподілену версію системи керування з відкритим кодом.

За допомогою простого інтерфейсу програми Sysmac Studio здійснюється налаштування параметрів, програмування, моделювання і моніторинг. Завдяки цьому інженери можуть працювати з оптичними приладами, маніпуляторами, функціями переміщення, керування і безпеки у єдиній системі керування.

Версія Team Edition програми Sysmac Studio містить розподілену версію системи керування з багатофункціональним інтерфейсом. Це дозволяє одночасно працювати над одним проектом декільком інженерам, які можуть з легкістю порівнювати параметри проекту і ефективно працювати з кількома версіями системи. Компанія Omron вибрала розподілену систему керування Git, яка є найбільш поширеною системою керування з відкритим кодом, надавши при цьому розробникам можливість самостійно обирати будь-яке хмарне сховище Git.

Ця версія системи керування дозволяє розробникам працювати над локальними версіями проекту, зберігаючи повний контроль над вихідним кодом проекту. Усі зміни, які вносяться до коду локальної версії, можна потім переносити на віддалений сервер, щоб інші команди розробників могли отримати доступ до цього коду.

Такий метод роботи дозволяє відстежувати, як рухається розробка проекту. Ви можете виявляти зміни у коді та легко і швидко вносити їх до різних проектів. Це зменшує витрати часу і вартість розробки, оскільки інженери не гають час на вирішення однієї проблеми по декілька разів.

“Версія Sysmac Studio Team Edition дозволяє інженерам контролювати їх програмний код” — каже Josep Lario, менеджер з розробки ПЗ компанії EMEA. “Ця версія значно спрощує процес порівняння та керування обладнанням і проектами. Завдяки можливостям спільно працювати над проектами незалежно від місцезнаходження розробників, вона суттєво підвищує продуктивність праці.”

Reader Enquiries

Omron
Omron Europe B.V.
Wegalaan 67-69
2132 JD Hoofddorp
Netherlands
+31 (0)23 568 13 00
www.industrial.omron.eu
@omroneurope
linkedin.com/company/omron
facebook.com/omroneurope
youtube.com/omroneurope

Notes for Editors


Про компанію Omron
Omron Corporation є світовим лідером у сфері автоматики завдяки розробленій нею основній технології «Вимірювання і керування + мислення». Компанію було засновано у 1933 році. У ній працює близько 36 000 співробітників, які розробляють продукти і надають послуги у більш ніж 117 країнах та регіонах світу. Сфера діяльності компанії поширюється на різні галузі — від компонентів промислової автоматики і електроніки до автоматичних електронних систем, систем соціальної інфраструктури, охорони здоров'я та довкілля. У галузі промислової автоматики компанія Omron займається розробкою інноваційних продуктів і технологій та забезпечує всебічну підтримку користувачів, щоб зробити свій внесок у створення кращого суспільства. Додаткову інформацію ви можете отримати на сайті компанії Omron: industrial.omron.eu.

Про систему Git
Git — це безкоштовна розподілена версія системи керування з відкритим кодом, яку було створено спеціально для швидкої та ефективної розробки проектів різних рівнів складності та об'єму. ЇЇ створив у 2005 році Linus Torvalds у співавторстві з іншими розробниками для середовища розробки ядра Linux. З 2005 року її розвитком займається Junio Hamano.

Спочатку система призначалася для роботи з вихідним кодом під час розробки програмного забезпечення, але її можна також використовувати для відстеження змін у будь-яких наборах файлів. Ця розподілена система керування забезпечує високу швидкість роботи, цілісність даних і спрямована на виконання розподілених, нелінійних робіт. Вона проста в опануванні, займає дуже мало місця на диску та має блискавичну швидкість роботи, Git перевершує аналогічні інструменти завдяки тому, що вона не потребує коштовного локального розгалуження, забезпечує зручне базування обладнання і можливість розподіленої роботи.

Як і у багатьох інших розподілених системах керування та на відміну від більшості систем “клієнт-сервер”, кожна директорія системи Git на кожному комп'ютері являє собою повноцінне сховище файлів з повною історією їх створення та можливістю відстежувати, як вони модифікувалися з часом, незалежно від наявності доступу до мережі або центрального сервера. Додаткову інформацію ви можете отримати на сайті: git-scm.com.

Related images

Компанія Omron випускає версію Sysmac Studio Team Edition, у яку повністю інтегровано розподілену версію системи керування з відкритим кодом (GIT). 
(Зображення: Omron, PR030)

 

Editorial enquiries

Diane van der Sanden
Omron

+31 6 2943 6751
diane.van.der.sanden@​eu.omron.com

Anouk Luykx
EMG

+31 164 317 017
aluykx@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from