Omron

Společnost Omron vydává software Sysmac Studio Team Edition s plně integrovaným distribuovaným systémem správy verzí (GIT) s otevřeným zdrojovým kódem

Společnost Omron vydává Sysmac Studio Team Edition, zásadní aktualizaci svého prostředí pro vývoj strojů, která poskytuje konstruktérům strojů plně integrovanou distribuovanou verzi systému správy s otevřeným zdrojovým systémem.

Sysmac Studio kombinuje konfiguraci, programování, simulaci a sledování v jednoduchém rozhraní, které umožňuje technikům pracovat s vizualizací, pohybem, ovládáním, bezpečností a robotikou v jediném systému.

Implementace Team Edition softwaru Sysmac Studio zahrnuje distribuovanou verzi systému správy v rámci bohatého rozhraní platformy. Umožňuje více konstruktérům spolupracovat na stejném projektu se snadným porovnáváním v projektu a efektivní manipulací verzí strojů. Společnost Omron zvolila Git, nejrozšířenější distribuovaný systém správy s otevřeným zdrojovým systémem, který dává konstrukčním týmům volnost volby libovolného cloudového webového depozitáře na bázi Git.

Systém správy verzí umožňuje technikům pracovat na místní verzi projektu s plnou kontrolou na zdrojovým kódem projektu. Vylepšení a změny kódu provedené v místní verzi lze následně slučovat se vzdáleným serverem, aby mohly ke kódu přistupovat také ostatní týmy.

Tímto postupem jsou projekty plně vysledovatelné. Změny kódu lze snadno identifikovat a rychle aplikovat mezi projekty. Zkracují se tím hodiny technické práce a náklady, protože technici nemusejí zbytečně opakovaně řešit stejný problém.

„Implementace Team Edition softwaru Sysmac Studio umožňuje technikům převzít kontrolu nad svým kódem,“ uvedl Josep Lario, softwarový PMM pro oblast EMEA. „Správa verzí usnadňuje porovnávání a správu strojů a projektů. Posiluje produktivitu tím, že týmům, které pracují na různých pracovištích, umožňuje kooperativní a efektivní spolupráci na vývoji.“

Reader Enquiries

Omron
Omron Europe B.V.
Wegalaan 67-69
2132 JD Hoofddorp
Netherlands
+31 (0)23 568 13 00
www.industrial.omron.eu
@omroneurope
linkedin.com/company/omron
facebook.com/omroneurope
youtube.com/omroneurope

Notes for Editors


O společnosti Omron
Společnost Omron Corporation je přední světovou společností v oboru automatizace, která své technologie snímání a řízení rozšiřuje do oborů komponentů pro řízení, elektronických součástí, automobilové elektroniky, sociální infrastruktury, zdravotnictví a životního prostředí. Společnost Omron byla založena v roce 1933, má přibližně 36 000 zaměstnanců a nabízí produkty a služby ve více než 117 regionech. Společnost Omron přispívá v oboru průmyslové automatizace k vytváření bohaté komunity poskytováním automatizačních a inovačních technologií pro výrobní procesy a podporou svých produktů a zákazníků. Podrobnější informace najdete na industrial.omron.eu.

Git
Git je bezplatný distribuovaný systém správy verzí s otevřeným zdrojovým systémem. Je určen k rychlému a efektivnímu zpracovávání malých i velmi velkých projektů. V roce 2005 jej vytvořil Linus Torvalds pro vývoj jádra systému Linux. Na počátku se na vývoji podíleli také další vývojáři. Od roku 2005 jej udržuje Junio Hamano.

Systém Git se používá především pro správu zdrojového kódu při vývoji softwaru. Lze jej rovněž použít ke sledování změn v libovolné skupině souborů. Jako distribuovaný systém správy revizí je zaměřen na rychlost, integritu dat a podporu distribuovaných nelineárních pracovních toků. Lze se s ním snadno naučit pracovat, zabírá velmi málo místa a má bleskový výkon. Git překonává podobné nástroje levným místním větvením, pohodlnými pracovními oblastmi a vícero pracovními toky.

Podobně jako u většiny ostatních distribuovaných systémů správy verzí a na rozdíl od většiny systémů klient–server, je každý adresář Git v každém počítači kompletním depozitářem s kompletní historií a možnostmi sledování plné verze, nezávislým na přístupu k síti nebo k centrálnímu serveru. Další informace najdete na webu Git: git-scm.com.

Related images

Společnost Omron vydává software Sysmac Studio Team Edition s plně integrovaným distribuovaným systémem správy verzí (GIT) s otevřeným zdrojovým kódem. 
(Foto: Omron, PR030)

 

Editorial enquiries

Diane van der Sanden
Omron

+31 6 2943 6751
diane.van.der.sanden@​eu.omron.com

Anouk Luykx
EMG

+31 164 317 017
aluykx@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from