Omron

Avrupa'daki Artan Robot Talebini Karşılıyoruz

Omron, Hollanda'da iki yeni üretim hattı inşa ediyor

Omron'un robot iş koluna yönelik sürekli artan talepler, Hollanda'nın Den Bosch şehrinde bulunan ve en yeni teknolojilerin kullanıldığı Avrupa üretim tesisinde yeni üretim hatları inşa etme kararı almamızda büyük rol oynadı. Paralel robotlar yerel olarak üretilebildiği için artık daha yüksek verimlilik, hızlı yanıt ve daha kısa teslimat süresi gibi hedeflere odaklanabileceğiz.

Omron Avrupa Üretim ve Tedarik Zinciri Genel Müdürü Paul Sollewijn Gelpke konuyla ilgili şunları söylüyor: “Üretim sektörü her zaman işletme maliyetlerini azaltma ve tedarik döngülerini kısaltma gibi zorluklarla karşı karşıyadır. Dünyanın dört bir yanındaki üretim tesisleri verimliliği artırmayı hedefliyor ve gün geçtikçe daha fazla tesis iş gücü tasarrufu sağlayan robot çözümlerimizi süreçlerine dahil ediyor. Omron'un robot iş koluna yönelik bu sürekli talep, Hollanda'nın Den Bosch şehrinde bulunan üretim tesisimizde iki yeni üretim hattı inşa etme kararı almamızda büyük rol oynadı. Paralel robotların yerel olarak üretilmesi verimliliği artırmamıza, daha kısa teslim süresi taleplerini yanıtlamamıza ve bölgedeki müşterilerin gereksinimlerini karşılamamıza olanak sağlayacak.”

Geleceğe yönelik tasarlanmış inovasyon

  • Faaliyetlerimizin temeli yüksek hız, hassas üretim, paketleme ve fabrika otomasyonu hedefleri göz önünde bulundurularak yenilikçi ve güçlü endüstriyel robotlar geliştirmektir.
  • Den Bosch şehrindeki tesisimizde geliştirdiğimiz Hornet ve Quattro Serisi paralel robotları piyasaya sürerek makine üreticileri ve Sistem Entegratörlerine, paketleme ve küçük parça montaj hattı projelerine verimli pick-and-place olanaklarını dahil edebilme olanağı sağlıyoruz.
  • Dakikada 300 alma hızıyla Quattro, dünyanın en hızlı ve en esnek paralel pick and place robotudur. Omron Quattro dört kolu sayesinde daha geniş bir faaliyet alanının yanı sıra daha önce görülmemiş bir müdahale seviyesi de sunar.
  • Robot teknolojisini dahil ettiğimiz Hollanda üretim tesisimizle otomotiv, dijital cihaz, yiyecek-içecek ve paketleme üreticilerine mevcut küresel zorlukların üstesinden gelecek çözümler sunma hedefimize ulaşmak için çok doğru bir konumda bulunuyoruz.

Reader Enquiries

Omron
Omron Europe B.V.
Wegalaan 67-69
2132 JD Hoofddorp
Netherlands
+31 (0)23 568 13 00
www.industrial.omron.eu
@omroneurope
linkedin.com/company/omron
facebook.com/omroneurope
youtube.com/omroneurope

Notes for Editors


Omron Hakkında

Omron Corporation; temel algılama ve kontrol teknolojilerini kullanarak faaliyet alanını kontrol komponentleri, elektronik komponentler, elektronik otomotiv komponentleri, sosyal altyapı, sağlık hizmetleri ve çevre gibi iş alanlarına kadar genişleten lider bir endüstriyel otomasyon şirketidir. 1933'te kurulan Omron, dünya çapında yaklaşık 36.000 çalışanıyla 110'dan fazla ülke ve bölgeye ürün ve hizmet sunuyor. Omron, endüstriyel otomasyon alanında ürün ve müşteri desteğinin yanı sıra üretime yenilik getiren otomasyon teknolojileri sunarak zengin bir toplum yaratılmasına katkıda bulunuyor. Daha fazla bilgi için www.industrial.omron.eu.

Related images

 

Editorial enquiries

Diane van der Sanden
Omron

+31 6 2943 6751
diane.van.der.sanden@​eu.omron.com

Anouk Luykx
EMG

+31 164 317 017
aluykx@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from