Omron

Odpowiedź na zwiększony popyt w dziedzinie robotyki na rynku europejskim

Omron uruchamia dwie nowe linie produkcyjne w Holandii

Zwiększone zapotrzebowanie na produkty firmy Omron z dziedziny robotyki było głównym powodem uruchomienia nowych linii produkcyjnych w naszym najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym w Den Bosch w Holandii. Lokalna produkcja robotów typu Delta pozwoli nam skupić się na podniesieniu wydajności, przyspieszeniu reakcji i skróceniu terminów dostaw.

Paul Sollewijn Gelpke, dyrektor generalny w firmie Omron zajmujący się produkcją i łańcuchami dostaw w Europie, powiedział: „Sektor produkcji nieustannie dąży do obniżania kosztów operacyjnych i skracania cykli dostaw. Zakłady produkcyjne na całym świecie starają się podnosić swoją wydajność, a jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest wykorzystanie robotów usprawniających pracę. To zwiększone zapotrzebowanie na nasze produkty z dziedziny robotyki było głównym powodem uruchomienia dwóch nowych linii produkcyjnych w naszym zakładzie w Den Bosch w Holandii. Lokalna produkcja robotów Delta umożliwi nam zwiększenie wydajności, przyspieszenie reakcji, skrócenie terminów dostaw i zaspokojenie potrzeb klientów w tym regionie”.

Innowacje z myślą o przyszłości

  • Rozwój innowacyjnych i niezwykle wydajnych robotów przemysłowych, zapewniających szybką i precyzyjną produkcję, pakowanie oraz obsługę automatyki przemysłowej, to podstawowe zadanie naszej firmy.
  • Dzięki naszemu zakładowi w Den Bosch możemy teraz pracować nad robotami Delta z serii Hornet i Quattro, pomagając konstruktorom maszyn i integratorom systemów we wdrażaniu efektywnych rozwiązań z zakresu przenoszenia i układania w ramach projektów dla linii pakowania i montażu małych części.
  • Obsługujący 300 produktów na minutę Quattro jest najszybszym i najbardziej elastycznym robotem Delta stosowanym na liniach do przenoszenia i układania. Dzięki czterem ramionom robot Omron Quattro zapewnia także większą przestrzeń roboczą i większy zakres manewrowania, których nie da się uzyskać w przypadku innych robotów.
  • Wdrażając w naszym holenderskim zakładzie produkcyjnym technologię robotyki, możemy pomóc producentom z różnych branż — motoryzacyjnej, urządzeń cyfrowych, żywności i napojów oraz opakowań — sprostać tym globalnym wyzwaniom.

Reader Enquiries

Omron
Omron Europe B.V.
Wegalaan 67-69
2132 JD Hoofddorp
Netherlands
+31 (0)23 568 13 00
www.industrial.omron.eu
@omroneurope
linkedin.com/company/omron
facebook.com/omroneurope
youtube.com/omroneurope

Notes for Editors


Informacje dotyczące firmy Omron

Firma Omron Corporation jest liderem w dziedzinie automatyki przemysłowej i poszerza swoją działalność o nowe rynki w dziedzinie technologii czujników i sterowania, np. podzespołów sterujących, podzespołów elektronicznych, podzespołów elektroniki motoryzacyjnej, infrastruktury usług publicznych, opieki zdrowotnej i ochrony środowiska. Firmę Omron założono w 1933 r. Zatrudnia ona ponad 36 000 pracowników na świecie oraz dostarcza produkty i usługi w ponad 110 krajach i regionach. W branży automatyki przemysłowej firma Omron przyczynia się do tworzenia dobrobytu społeczeństwa, zapewniając technologie automatyki, które napędzają innowacje w dziedzinie produkcji, a także produkty i obsługę klienta. Więcej informacji: www.industrial.omron.eu.

Related images

 

Editorial enquiries

Diane van der Sanden
Omron

+31 6 2943 6751
diane.van.der.sanden@​eu.omron.com

Anouk Luykx
EMG

+31 164 317 017
aluykx@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from