Omron

lníme rostoucí evropskou poptávku po robotice

Společnost Omron instaluje v Nizozemsku dvě nové výrobní linky

Klíčovým motivem pro instalaci nových výrobních linek v našem nejmodernějším výrobním závodě v nizozemském městě Den Bosch byl především další růst poptávky po robotických systémech značky Omron. Lokální výroba paralelních robotů nám umožní se zaměřit na zlepšení produktivity a zkrácení reakčního času i dodacích lhůt.

Paul Sollewijn Gelpke, ředitel evropské divize výroby a dodavatelského řetězce společnosti Omron, k tomu řekl: „Výrobní sektor vždy čelí tlaku na snížení provozních nákladů a zkrácení cyklu dodávek. Výrobní závody po celém světě usilují o zvýšení produktivity a jedním z řešení tohoto problému je vyšší míra implementace robotů šetřících práci. Růst poptávky po našich robotických systémech tedy byl klíčovým důvodem pro instalaci dvou nových výrobních linek v našem výrobním závodě v nizozemském městě Den Bosch. Lokální výroba paralelních robotů nám umožňuje zlepšit produktivitu a rychle reagovat na kratší dodací lhůty i potřeby zákazníků v oblasti.“

Inovace pro budoucnost

  • Základem našeho podnikání je vývoj inovativních a výkonných robotů pro přesnou vysokorychlostní výrobu, balení a automatizaci výrobních závodů.
  • Díky rozšíření našeho závodu ve městě Den Bosch jsme nyní schopni zajistit vývoj paralelních robotů řady Hornet a Quattro, které výrobcům strojů a systémovým integrátorům umožní rozšířit své projekty v oblasti balení a výrobních linek pro montáž malých dílů o funkce podávání.
  • Roboty Quattro jsou se 300 cykly za minutu nejrychlejšími a nejflexibilnějšími paralelními manipulačními roboty na světě. Díky čtyřem ramenům navíc roboty Omron Quattro nabízejí dosud nevídaný pracovní dosah a stupeň manipulace.
  • Díky rozšíření našeho nizozemského závodu o výrobu robotických technologií jsme získali výhodnou pozici, abychom výrobcům v oblasti automobilového průmyslu, digitálních zařízení, potravin a nápojů a balení poskytli řešení těchto globálních náročných úkolů.

Reader Enquiries

Omron
Omron Europe B.V.
Wegalaan 67-69
2132 JD Hoofddorp
Netherlands
+31 (0)23 568 13 00
www.industrial.omron.eu
@omroneurope
http://www.linkedin.com/company/omron
http://www.facebook.com/omroneurope
http://www.youtube.com/omroneurope

Notes for Editors


O společnosti Omron

Společnost Omron Corporation je přední světovou společností v oboru automatizace, která své technologie snímání a řízení rozšiřuje do oborů komponentů pro řízení, elektronických součástí, automobilové elektroniky, sociální infrastruktury, zdravotnictví a životního prostředí. Společnost Omron byla založena v roce 1933, má přibližně 36 000 zaměstnanců a nabízí produkty a služby ve více než 110 regionech. Společnost Omron přispívá v oboru průmyslové automatizace k vytváření bohaté komunity poskytováním automatizačních a inovačních technologií pro výrobní procesy a podporou svých produktů a zákazníků. Podrobnější informace najdete na www.industrial.omron.eu.

Related images

 

Editorial enquiries

Diane van der Sanden
Omron

+31 6 2943 6751
diane.van.der.sanden@​eu.omron.com

Anouk Luykx
EMG

+31 164 317 017
aluykx@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from