Omron

Společnost Omron uvádí třetí vlnu produktů pro průmyslovou automatizaci vystavěných na společné konstrukční platformě

Společnost OMRON Corp., Kyoto City, uvádí svou třetí vlnu produktů průmyslové automatizace (FA) vystavěných na jednotné konstrukční platformě pro jednotnou specifikaci produktů. Mezi nové produkty patří spínané napájecí zdroje, svorky na DIN lištu, senzory úniku kapalin a reléové I/O svorkovnice.

Společnost Omron sjednotila konstrukci svých zařízení FA tak, aby ušetřila místo a umožnila výrobu rozváděčů o menší velikosti. Tato prostorově úsporná zařízení FA také výrobcům rozváděčů umožňují zahrnout do rozváděče více komponent a rozšířit tak jeho funkčnost. Kromě toho standardizovaná, menší velikost těchto komponent umožňuje jednodušší a rychlejší přizpůsobení rozváděče. Kromě toho do společné konstrukční platformy patří patentovaná technologie svorek „Push-In Plus“ společnosti Omron, která kombinuje rychlé zapojení se spolehlivým spojením a výjimečnou odolností vůči vibracím. Předchozí produkty FA vystavěné na společné konstrukční platformě zaujaly přední linii ve výrobě u více než 7 000 globálních společností.

Společnost Omron uplatnila společnou konstrukční platformu, která šetří místo a umožňuje rychlejší připojení k rozšířené řadě svorek XW5T, reléových I/O svorkovnic G70V a 30W modelů spínaných napájecích zdrojů S8VK-S, což završuje stávající nabídku 60-, 120-, 240- a 480W modelů a umožňuje širší aplikaci.

Rozšíření nabídky produktů FA založených na společné konstrukční platformě bude mít skvělý kombinovaný efekt dosažený tím, že poskytuje širokou řadu produktů. Společnost OMRON usiluje o inovaci rozváděčů zákazníků. Protože se výška produktu mění v závislosti na faktorech, jako je výkon a vyzařování tepla, rozdělili jsme produkty pro rozváděče do tří hlavních skupin se specifickým umístěním (v řadě) v rozváděči: I/O, řízení a výkonové. U každé kategorie zajišťují optimální pravidla redukování nevyužitého prostoru a optimalizaci šířky mezi vedením vodičů.

Podrobnosti o produktech najdete na adrese: industrial.omron.cz/cs/solutions/panel-building.

Nové produkty v této nabídce:

Svorky na DIN lištu: XW5T
Řada svorek na DIN lištu XW5T s technologií Push-in Plus se zdvojnásobila z 18 na 36 modelů. U svorek s maximální šířkou 5,2 mm (maximální jmenovitý proud: 24 A) a 6,2 mm (maximální jmenovitý proud: 32 A) byly přidány typy 1:2 (interní zapojení) a 2:2 (pro větvení), kromě dvouúrovňových typů šetřících místo. Rozšířenou řadu svorek XW5T s jedinečnou technologií Push-In Plus společnosti OMRON je možné použít pro více aplikací.

Technické údaje:
Metoda spojení: technologie Push-In Plus
Šířka: 3,5 mm, 5,2 mm, 6,2 mm
Jmenovitý průřez: 1 mm², 2,5 mm², 4 mm²

Spínané napájecí zdroje: S8VK-S (30 W)
Nový 30W model doplňuje řadu S8VK-S.
Širší nabídka řady S8VK-S je odpovědí na potřeby systémů s malou kapacitou a nabízí také úsporu místa i rychlé přizpůsobení.
Odolnost vůči prostředí, jedna z hlavních silných stránek modelů S8VK-S, platí pro celou řadu (okolní provozní teplota v rozpětí od -40 do 70 °C a jiné vlastnosti) a umožňuje stabilní provoz v různých typech prostředí.

Technické údaje:
Metoda spojení: technologie Push-In Plus
Jmenovitý výkon: 30 W
Rozměry (Š/V/H): 32 mm / 90 mm / 90 mm

Senzory úniku kapalin s detekcí odpojení senzoru, typ PNP: K7L-AT50DPB/-UDPB
Díky tenkému tvaru a vysoké přesnosti detekce úniku kapalin se řada K7L využívala v mnoha různých oblastech včetně zařízení na výrobu polovodičů nebo automatizaci v budovách. Jejich samodiagnostická funkce bezpečně zjistí odpojení snímacích pásků (senzorová část) i únik kapaliny pomocí výstupního signálu PNP, který zabraňuje zbytečných závadám a poruchám zařízení.

Technické údaje:
Metoda spojení: technologie Push-In Plus
Výstupní konfigurace: PNP, 30 VDC, 100 mA
Rozměry (Š/V/H) pouzdra a patice se svorkami Push-In Plus: 15,5 mm / 90 mm / 83 mm
Bezpečnostní standardy: CE, UL(Recognition), UL(Listed) a značka S

Řada reléových svorkovnic s technologií Push-in Plus: G70V (modely s interním propojením)
Řada reléových I/O svorkovnic G70V s technologií Push-in Plus, uvedená v dubnu 2016, má nyní modely s interně propojenými I/O svorkami, které podporují efektivitu zapojení. Vstupní modely mají 16 bodů/společný a výstupní modely 4 body/společný x 4, takže zachovávají flexibilitu a zkracují dobu zapojení.
Řada reléových I/O svorkovnic: G70V

Specifikace:
Metoda spojení: technologie Push-In Plus
I/O: vstupy/výstupy
Počet I/O bodů: 16 bodů
Interně propojené I/O svorky: vstupní modely: 16 bodů/společný, výstupní modely: 4 body/společný x 4
Společný na straně konektoru: NPN, PNP

Reader Enquiries

Omron
Omron Europe B.V.
Wegalaan 67-69
2132 JD Hoofddorp
Netherlands
+31 (0)23 568 13 00
www.industrial.omron.eu
@omroneurope
linkedin.com/company/omron
facebook.com/omroneurope
youtube.com/omroneurope

Notes for Editors


O společnosti Omron
Společnost Omron Corporation je přední světovou společností v oboru automatizace, která své technologie snímání a řízení rozšiřuje do oborů komponentů pro řízení, elektronických součástí, automobilové elektroniky, sociální infrastruktury, zdravotnictví a životního prostředí. Společnost Omron byla založena v roce 1933, má přibližně 39 000 zaměstnanců a nabízí produkty a služby ve více než 110 regionech. Společnost Omron přispívá v oboru průmyslové automatizace k vytváření bohaté společnosti poskytováním automatizačních a inovačních technologií pro výrobní procesy a podporou svých produktů a zákazníků. Podrobnější informace najdete na www.industrial.omron.cz

Related images

 

Editorial enquiries

Diane van der Sanden
Omron

+31 6 2943 6751
diane.van.der.sanden@​eu.omron.com

Anouk Luykx
EMG

+31 164 317 017
aluykx@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from