Omron

Omron güç anahtarlama boyutlarını küçültüyor

Türü ve güç değeri bakımından piyasadaki en küçük cihaz olan ve Avrupa'nın her yerinde satışa sunulan Omron'un yeni kontaktörü J7KNU, güvenilir ve kullanımı kolay güç anahtarlama çözümüne ihtiyaç duyulan çok sayıda uygulama için idealdir. Yalnızca 35,5 x 35,5 x 33 mm boyutundaki J7KNU kontaktör 2,2 kW AC3 güç değerine sahiptir. AC ya da DC bobinlerle çalışan üç ve dört kutuplu kontaktör modelleri olduğu gibi mekanik kilitlemeli enversör kontaktör modelleri de mevcuttur.

Elektronik sistemlerle güç devreleri arasında arayüz oluşturma, yıkama makineleri ve benzer uygulamalarda motor kontrolü, güvenlik bariyerleri ve güvenlik kapılarında motor kontrolü, iklimlendirme sistemleri ve paketleme makinelerinde fan kontrolü yeni kontaktörlerin genel uygulama alanları arasında sayılabilir. Kontaktör emniyeti ve güvenilirliğinin yanı sıra motor kontrolü uygulamalarında kullanım kolaylığı sağlayan 3 mm tam açık kontak, tek bir tabana monte edilmiş kilitli bir çift olarak tedarik edilebilir.

J7KNU kontaktörler, küçük dağıtım panolarında da kullanılmak üzere 15 mm DIN raya uygun tasarlandığı için kontaktörlerin kurulumları da oldukça kolaydır. J75KN bağlantı adaptörü sayesinde J7KNU, standart 35 mm DIN raya da takılabilir. Ürün, çok küçük terminallerle çalışma zorluğunu ortadan kaldırarak kolay ve hızlı kablolama sağlamak için geniş vidalı terminallerle birlikte verilir.

Kısacası Omron'un J7KNU kontaktörleri, -40ºC ile +60ºC arasında değişen son derece geniş çalışma sıcaklığı aralığıyla en zorlu çevre koşullarında bile güvenilir bir seçimdir.

Reader Enquiries

Omron
Omron Europe B.V.
Wegalaan 67-69
2132 JD Hoofddorp
Netherlands
+31 (0)23 568 13 00
www.industrial.omron.eu
@omroneurope
http://www.linkedin.com/company/omron
http://www.facebook.com/omroneurope
http://www.youtube.com/omroneurope

Notes for Editors


Omron Hakkında
Omron Corporation; temel algılama ve kontrol teknolojilerini kullanarak faaliyet alanını kontrol komponentleri, elektronik komponentler, elektronik otomotiv komponentleri, sosyal altyapı, sağlık hizmetleri ve çevre gibi iş alanlarına kadar genişleten lider bir endüstriyel otomasyon şirketidir. 1933'te kurulan Omron, dünya çapında yaklaşık 36.000 çalışanıyla 110'dan fazla ülkeye ve bölgeye ürün ve hizmet sunuyor. Omron, endüstriyel otomasyon alanında ürün ve müşteri desteğinin yanı sıra üretime yenilik getiren otomasyon teknolojileri sunarak zengin bir toplum yaratılmasına katkıda bulunuyor. Daha fazla bilgi için: www.industrial.omron.com.tr

Related images

 

Editorial enquiries

Diane van der Sanden
Omron

+31 6 2943 6751
diane.van.der.sanden@​eu.omron.com

Anouk Luykx
EMG

+31 164 317 017
aluykx@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from