Omron

Značka Omron představuje zmenšené spínací prvky

Nový stykač J7KNU, v současnosti nejmenší dostupné zařízení svého druhu a výkonu v Evropě, se ideálně hodí pro širokou řadu aplikací, kde je vyžadováno použití kompaktního, spolehlivého a snadno použitelného řešení pro spínání obvodů. Ačkoliv měří jen 35,5 x 35,5 x 33 mm, má stykač J7KNU kapacitu AC3 2,2 kW a je dostupný ve tří- a čtyřpólových verzích s cívkami AC nebo DC a jako reverzační stykač s mechanickým blokováním.

Mezi typické aplikace nových stykačů patří propojovací elektronické systémy se silovými obvody, řízení motorů v myčkách a podobných spotřebičích, řízení motorů u bezpečnostních bariér a vrat, řízení ventilátorů v klimatizacích a balicích strojích. Vzájemný 3mm odstup kontaktů zlepšuje bezpečnost a spolehlivost stykačů a jejich nasazení v aplikacích řízení motorů, lze je také dodávat jako vzájemně propojené páry na jedné základně.

Instalace stykačů J7KNU není nijak obtížná, protože se vejdou na 15 mm DIN lištu (aby se daly použít v malých rozvodných skříních), díky nacvakávacímu adaptéru J75KN lze stykače J7KNU připevnit na standardní 35mm DIN lištu. Obsahují velké šroubové svorky pro snadné a rychlé zapojení což eliminuje frustraci z práce s malými svorkami.

Na závěr zbývá zmínit, že stykače J7KNU společnosti OMRON mají výjimečný rozsah provozních teplot od -40 do +60 ºC, díky čemuž představují spolehlivou volbu pro použití i v těch nejnáročnějších prostředích.

Reader Enquiries

Omron
Omron Europe B.V.
Wegalaan 67-69
2132 JD Hoofddorp
Netherlands
+31 (0)23 568 13 00
www.industrial.omron.eu
@omroneurope
http://www.linkedin.com/company/omron
http://www.facebook.com/omroneurope
http://www.youtube.com/omroneurope

Notes for Editors


O společnosti Omron
Společnost Omron Corporation je přední světovou společností v oboru automatizace, která své technologie snímání a řízení rozšiřuje do oborů komponentů pro řízení, elektronických součástí, automobilové elektroniky, sociální infrastruktury, zdravotnictví a životního prostředí. Společnost Omron byla založena v roce 1933, má přibližně 36 000 zaměstnanců a nabízí produkty a služby ve více než 110 regionech. Společnost Omron přispívá v oboru průmyslové automatizace k vytváření bohaté komunity poskytováním automatizačních a inovačních technologií pro výrobní procesy a podporou svých produktů a zákazníků. Podrobnější informace najdete na www.industrial.omron.eu.

Related images

 

Editorial enquiries

Diane van der Sanden
Omron

+31 6 2943 6751
diane.van.der.sanden@​eu.omron.com

Anouk Luykx
EMG

+31 164 317 017
aluykx@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from