Guardian

Společnost Guardian Glass představí svou vizi budoucnosti zasklívání na veletrhu BAU 2019

Bertrange, Lucembursko, 20. prosince 2018 – Společnost Guardian Glass potěší návštěvníky svého stánku na veletrhu BAU 2019 názornou ukázkou nekonečných možností skla – dnes, zítra i v budoucnu – ve světě, kde sklo bude hrát ještě významnější roli v životech nás všech. BAU, přední světový veletrh v oblasti architektury, materiálů a systémů, otevře své brány v Mnichově od 14. do 19. ledna 2019.

Nekonečné možnosti skla ztělesňuje design stánku Guardian Glass (hala C3, stánek 308), kde soustředné kruhy odhalují jeho současný i budoucí potenciál. Architekti a výrobci opláštění budov si tak mohou lépe představit, co vše sklo umožňuje dnes i v budoucnu, jak Guardian Glass může pomoci uskutečnit jejich vize, a jak lze překonat výzvy, kterým bude lidstvo v budoucnu čelit.

Počínaje vně stánku, produkty Guardian Glass budou prezentovány formou interaktivních obrazovek, včetně antireflexního skla Guardian Clarity™ a protislunečního skla Guardian SunGuard® pro okna a fasády budov. Tyto produkty posouvají hranice možného v oblasti konstrukčního skla a zajišťují optimální rovnováhu mezi jeho výkonem a vzhledem. K vidění bude také Dielektrické zrcadlo Guardian představující pokročilou technologickou úroveň v oblasti skel s povlakem pro dvojí systém fungování – jako zrcadlo i televizní obrazovky (s orámováním, skryté reklamní obrazovky).

Při vnoření se hlouběji do stánku návštěvníci objeví některé průkopnické produkty zítřka, včetně nového řešení dynamického zastiňování. Oproti ostatním stínicím produktům, které jsou v současnosti k dispozici, toto patentované integrované stínidlo představuje spolehlivé a hospodárné řešení pro okna a dveře.

Produkt bude zpočátku dostupný v plně integrované zatemňovací verzi (očekáváno koncem roku 2019), později také ve verzi pro kontrolu soukromí a regulaci slunečního záření. Stínidlo, aktivované během několika vteřin, umožňuje uživateli ovládat výše zmíněné stisknutím tlačítka, nebo prostřednictvím aplikace.

Pro získání více informací ohledně účasti společnosti Guardian Glass na veletrhu BAU 2019 ještě před jeho začátkem nebo sjednání schůzky s odborníkem v průběhu jeho konání prosím navštivte discover.guardian-possibilities.com/en/guardian-glass-bau-2019.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglasseu
guardian-glass-europe
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV
guardianglasseurope

Notes for Editors

Guardian Glass

Guardian Glass, největší podnik skupiny Guardian Industries, je v celosvětovém měřítku jedním z největších producentů plaveného skla, skla s povlakem a dalších výrobků z plaveného skla. Ve 25 závodech po celém světě vyrábí společnost Guardian Glass vysoce kvalitní sklo pro použití v exteriéru (jak komerčních, tak i rezidenčních budov) a k interiérovému architektonickému využití, pro dopravu a technické výrobky. Sklo od společnosti Guardian lze nalézt v domácnostech, kancelářích, automobilech a na řadě architektonicky významných staveb po celém světě. Guardian Glass Science & Technology Center průběžně pracuje na vytváření nových skleněných výrobků a řešení s využitím nejmodernějších technologií s cílem pomáhat zákazníkům vidět, co je možné – see whats possible®. Navštivte stránky guardianglass.com.

O společnosti Guardian Industries

Guardian Industries je globální společnost se sídlem v Auburn Hills, Michigan, a ve svých závodech, které provozuje v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Africe, na Blízkém a Středním východě a v Asii, zaměstnává přibližně 18 000 lidí. Podniky společnosti Guardian Industries se zabývají výrobou plavených skel, vysoce výkonných skel s povlakem a dalších výrobků z plaveného skla pro architektonické, rezidenční, interiérové, dopravní a technické využití i výrobou vysoce kvalitních pochromovaných a lakovaných plastových dílů pro automobilový průmysl a odvětví nákladních vozidel. Vizí společnosti Guardian Industries je vytvářet přidanou hodnotu pro své zákazníky a celou společnost prostřednictvím neustálých inovací při menší spotřebě zdrojů. Guardian je stoprocentní dceřinou společností Koch Industries, Inc. Navštivte stránky guardian.com.

Related images

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-marcom.com
@siriajonna

 

Also available in

 

Share

 

More news from