Guardian

Guardian Glass o tym, dlaczego warto odwiedzić glasstec 2018

Bertrange, Luksemburg, 17 września 2018 – Firma Guardian Glass zawita na targach glasstec 2018 w formie interaktywnej wystawy pobudzającej wiele zmysłów (Hala 10, stoisko A24). Odwiedzający je będą mogli na własne oczy przekonać się o rozmaitych możliwościach szkła – takiego, jakim znamy je dziś, i jakim poznamy je jutro. glasstec, największe targi branży szklarskiej na świecie, odbędą się w Düsseldorfie w Niemczech w dniach 23-26 października.

Możliwości, które stwarza Guardian Glass, odzwierciedlono w projekcie naszego stanowiska – koncentryczne kręgi demonstrują odwiedzającym obecne oraz przyszłe możliwości szkła, przedstawiając je w sposób oddziałujący na zmysły dotyku, wzroku, słuchu, smaku oraz powonienia.

Począwszy od strony zewnętrznej, wykorzystaliśmy dzisiejsze produkty firmy Guardian – szkło antyrefleksyjne Guardian Clarity, Guardian Lami Glass® Acoustic połączone ze szkłem Guardian UltraClear o niskiej zawartości żelaza oraz Guardian Dielectric Mirror – które pobudzają zmysły wzroku i słuchu.

Zgłębiając wnętrze stanowiska, odwiedzający będą mieli okazję odkryć ekscytujące produkty przyszłości: SPS (Single Product Solution) od Guardian to platforma technologiczna, która umożliwia stosowanie podwójnych oraz potrójnych powłok srebra na pojedynczej tafli szkła przeciwsłonecznego, zarówno w wersji odprężonej oraz hartowanej. Wśród nowinek znaleźć można także szyby zespolone wyprodukowane z niedawno wprowadzonych do sprzedaży linii szkła Guardian SunGuard® SuperNeutral™ (SN) 75 oraz SN 63, które łączą w sobie ulepszone parametry techniczne oraz naturalny i jednolity kolor.

Po dotarciu do samego środka wystawy odwiedzający dostrzegą przeznaczoną do wizualizacji scenę stworzoną przy wykorzystaniu technologii szkła przyciemnianego elektronicznie. To na niej Guardian przedstawi swoją wizję przyszłości szkła zaprezentowaną w formie wielowymiarowego spektaklu. Ta krótka inscenizacja będzie wizualnym zwieńczeniem podróży, podczas której nasi goście będą mieli okazję See what's possible®, czyli przetestować możliwości.

„W Guardian Glass rozwiązujemy nie tylko dzisiejsze problemy. Jesteśmy gotowi stawiać czoła jutru i mierzyć się zarówno z bliższą, jak i dalszą przyszłością. Naszym zdaniem szkło będzie odgrywało w niej coraz ważniejszą rolę i pomoże nam stawić czoła wielu wyzwaniom, z którymi będziemy musieli się zmierzyć” – twierdzi Andrew Wilkins, marketing communications manager w Guardian Glass Europe. „I właśnie to wyraża nasze stoisko, które zaprojektowaliśmy na tegoroczne targi Glasstec. Dzięki niemu możemy również zabawiać naszych gości i wchodzić z nimi w interakcję, w trakcie której będą mieli okazję poznać możliwości naszego szkła”.

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami związanymi z obecnością Guardian podczas targów glasstec 2018 przed samym wydarzeniem lub chcieliby Państwo umówić się na spotkanie z ekspertem Guardian Glass podczas targów, zapraszamy do odwiedzenia strony www.guardianglasstec.com

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglasseu
guardian-glass-europe
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV
guardianglasseurope

Notes for Editors

Guardian Glass

Guardian Glass, główna firma grupy Guardian Industries, jest jednym z wiodących producentów szkła typu float, szkła powlekanego oraz gotowych produktów szklanych na świecie. W 25 fabrykach szkła float na całym świecie Guardian Glass produkuje szkło o wysokich parametrach stosowane we wnętrzach i na fasadach budynków (zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych), w transporcie oraz technice. Produkty Guardian Glass można znaleźć w domach, biurach, samochodach i najbardziej rozpoznawalnych realizacjach architektonicznych. Centrum Nauki i Technologii Guardian Glass stale pracuje nad rozwojem nowych produktów szklanych oraz rozwiązań. W tym celu wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię, dzięki której pomaga swoim klientom See what’s possible®. Nasza strona: guardianglass.com.

Guardian Industries

Guardian Industries zatrudnia około 18.000 osób i działa w Ameryce Północnej i Południowej, Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji. Siedziba firmy mieści się w Auburn Hills, w amerykańskim stanie Michigan. Firmy należące do grupy Guardian produkują szkło typu float, szkło powlekane oraz gotowe produkty szklane. Nasze produkty mają zastosowanie w projektach architektonicznych, budownictwie mieszkalnym, wnętrzach, transporcie publicznym oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szkło techniczne, wysokiej jakości chromowane, a także lakierowane części plastikowe stosowane w branży motoryzacyjnej oraz pojazdach ciężarowych. Wizją Guardian jest tworzenie wartości dla klientów i społeczeństwa dzięki ciągłej innowacji opartej na stałym zmniejszaniu ilości wykorzystywanych zasobów. Guardian jest jednostką zależną w pełni należącą do Koch Industries, Inc. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej guardian.com.

Related images

Guardian Clarity™, nasze niewidoczne szkło, jest jednym z produktów, którym zamierzamy pobudzać zmysły naszych gości podczas Glasstec 2018. 
Zdjęcie: Guardian Clarity w Krainie Lwów (Land of the Lions), ZSL London Zoo, ©Romag.

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-marcom.com
@siriajonna

 

 

Share

 

More news from