Guardian

Společnost Guardian Glass v Evropě nahrazuje nástroj Configurator sadou nástrojů Glass Analytics určených k analýze systémů skel a zasklívání

Bertrange, Lucembursko, 8. května 2018 – Společnost Guardian Glass v Evropě zavedla široce používanou webovou sadu softwarových nástrojů Glass Analytics, která usnadňuje evropským uživatelům demonstraci výhod vysoce výkonných skel pro využití ve fasádách budov. 

S nástroji Glass Analytics mají uživatelé přístup k jedinečné online platformě (https://glassanalytics.guardian.com/), která hostí celou řadu výpočetních a vizualizačních nástrojů včetně komplexní analýzy konfigurace, akustických výpočtů, fotorealistického vykreslování, modelování budov Building Information Modeling (BIM) a mnoho dalšího.

Nástroje Glass Analytics byly představeny evropským uživatelům jako nová platforma společnosti Guardian k analýze systémů skel a zasklívání, která nahrazuje nástroj Guardian Configurator, který byl již deaktivován. Ke zjednodušení a vylepšení přístupu k analytickým nástrojům společnosti Guardian byl nástroj akustických výpočtů Acoustic Calculator zapracován do sady nástrojů Glass Analytics, čímž vzniklo pro uživatele jednotné prostředí pro komplexní výkonovou analýzu skel a zasklívání.

Všechny nástroje v sadě aplikací Glass Analytics spolupracují jako pomůcka při procesu výběru skel a vedou uživatele k příslušnému řešení skel tak, aby výsledek splňoval designové cíle jejich projektu.  Tyto nástroje poskytují v každém kroku návrhu, specifikace a procesu konstrukce důležité informace o estetice a výkonnostních hodnotách skla při úpravách zasklení tak, aby vedly ke splnění požadavků projektu. S nástroji Glass Analytics může uživatel:

  • Vypočítat výkonnostní parametry skel s širokými možnostmi přizpůsobení konfigurací
  • Stanovit akustický výkon různých konfigurací zasklení
  • Vygenerovat fotorealistické obrazy standardních nebo vlastních úprav skel
  • Přistupovat k robustnímu, zákaznickému nástroji pro modelování obsahu na základě stavebních dat BIM (Building Information Modeling)
  • Archivovat výpočty projektu a generovat finální zprávy připravené pro klienta

Dimosthenis Liouris, vedoucí střediska technických konzultací Technical Advisory Center Manager společnosti Guardian Glass v Evropě říká: „Nástroje Glass Analytics poskytují řešení fasád, která umožňují architektům, designérům, dodavatelům lehkých obvodových plášťů a zpracovatelům skla prozkoumat estetické a funkční možnosti při současném splnění komplexních požadavků na úspory energie, zajištění osvětlení a akustických požadavků. Naší vizí je vytvářet hodnoty pro naše zákazníky a jsme přesvědčeni, že náš nový software k tomu přispěje nástroji, které naši zákazníci potřebují, aby porozuměli kombinacím vysoce výkonných skel a dokázali je specifikovat tak, aby co nejlépe vyhověly požadavkům jejich dalšího projektu.“

Metody výpočtů generovaných pomocí editoru konfigurace Glass Analytics jsou certifikované pověřenou zkušebnou KIWA z hlediska přesnosti podle norem EN410 a EN673. Výpočtová data v programu se přebírají z certifikovaných hodnot, aby byla zajištěna spolehlivost kalkulace a výstupních dat pro použití při navrhování staveb.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglasseu
guardian-glass-europe
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV
guardianglasseurope

Notes for Editors

Guardian Glass

Guardian Glass, největší podnik skupiny Guardian Industries, je v celosvětovém měřítku jedním z největších producentů plaveného skla, skla s povlakem a dalších výrobků z plaveného skla.  Ve 25 závodech po celém světě vyrábí společnost Guardian Glass vysoce kvalitní sklo pro použití v exteriéru (jak komerčních, tak i rezidenčních budov) a k interiérovému architektonickému využití, pro dopravu a technické výrobky. Sklo od společnosti Guardian lze nalézt v domácnostech, kancelářích, automobilech a na řadě architektonicky významných staveb po celém světě. Guardian Glass Science & Technology Center průběžně pracuje na vytváření nových skleněných výrobků a řešení s využitím nejmodernějších technologií s cílem pomáhat zákazníkům vidět, co je možné – SEE WHATS POSSIBLE®. Navštivte stránky guardianglass.com.

O společnosti Guardian Industries

Guardian Industries je globální společnost se sídlem v Auburn Hills, Michigan, a ve svých závodech, které provozuje v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Africe, na Blízkém a Středním východě a v Asii, zaměstnává přibližně 18 000 lidí. Podniky společnosti Guardian Industries se zabývají výrobou plavených skel, vysoce výkonných skel s povlakem a dalších výrobků z plaveného skla pro architektonické, rezidenční, interiérové, dopravní a technické využití i výrobou vysoce kvalitních pochromovaných a lakovaných plastových dílů pro automobilový průmysl a odvětví nákladních vozidel. Vizí společnosti Guardian Industries je vytvářet přidanou hodnotu pro své zákazníky a celou společnost prostřednictvím neustálých inovací při menší spotřebě zdrojů. Guardian je stoprocentní dceřinou společností Koch Industries, Inc. Navštivte stránky guardian.com.

Related images

Screenshot Glass Analytics Software Tools.

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-marcom.com
@siriajonna

 

 

Share

 

More news from