Guardian

Guardian Glass’ın yeni güneş kontrolü sağlayan camı, mimarların doğal aydınlatma planlarını gerçekleştirme arzusunu destekleyerek olağanüstü doğallık ve yüksek ışık geçirgenliği sunar

Bertrange, Lüksemburg, 9 Kasım 2017 – Guardian Glass, portföyündeki en fazla ışık geçirgenliği sunan ve yüksek performanslı güneş kontrolü sağlayan yeni camı ile SunGuard® SuperNeutral™ (SN) ürün grubunu genişletmiştir.

Guardian SunGuard SN 75 HT ve SN 75 Ultra HT, Guardian SunGuard SuperNeutral ürünlerindeki diğer kaplamalı cam ürünlerine kıyasla %5 ve %6 daha yüksek bir oranla, sırasıyla, %75 ve %76’lık ışık iletimi sunmaktadır. Bu yüksek ışık geçirgenliği, projelerinde daha fazla doğal gün ışığını etkin bir şekilde kullanmaları konusunda bina sahiplerine, mimarlara ve tasarımcılara yardımcı olmaktadır.

SunGuard SN 75 HT oldukça beğenilen, tutarlı, doğal görünümü ve düşük dış yansıması nedeniyle estetik açıdan da çekicidir. SunGuard SN 75 Ultra HT’nin renk sadakati, binanın hem içinden hem de dışından bakıldığında daha nötr bir tonu olmasını sağlayan Guardian UltraClear™ düşük demirli cam üzerinde üretilmesi nedeniyle özellikle yüksektir.

Yüksek ışık iletiminin yanı sıra, Guardian SunGuard SN 75 HT %40 oranında düşük güneş faktörü ve mükemmel bir termal performans sunar – 1.0 W/m²K Ug değeri – bu da yıl boyunca iç mekân sıcaklık seviyelerinin dengeli olmasına yardımcı olur. SunGuard SN 75 HT, rakipsiz özellikleri sayesinde daha rahat bir yaşama ve çalışma ortamının oluşmasına katkıda bulunur.

Guardian Glass Avrupa ürün müdürü Nicolas Gouzou şunları söylemiştir: “İnsanların doğal çekiciliğe ve gün ışığına ihtiyaçları var. Yapılan birbirinden bağımsız çalışmalar, uygun bir gün ışığı planının mekânda bulunan kişinin konsantrasyonunu artırdığını ve sağlığı, üretkenliği ve memnuniyet hissi üzerinde olumlu bir etki yarattığını göstermektedir.

Daha detaylı bilgi almak veya ürün numunesi sipariş etmek için www.sunguardglass.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Belirtilen performans değerleri standart bir çift cam ünitesi içindir (6 mm- 16 mm Argon- 4 mm, yüzey 2’de SunGuard SN 75 HT kaplama).

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglasseu
linkedin.com/company/guardian-glass-europe
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV
instagram.com/guardianglasseurope

Notes for Editors


Guardian Glass
Guardian Industries şirketinin ana iş birimi olan Guardian Glass, düz cam, kaplamalı ve işlenmiş cam ürünleri alanında dünyanın en büyük cam üreticilerinden biridir. Dünya genelindeki 25 düz cam üretim tesisinde Guardian Glass, dış (hem ticari hem de konut) ve iç mimari uygulamalarında kullanılmak üzere yüksek performans kaplamalı camların yanı sıra otomotiv ve teknik camlar da üretir. Guardian’ı, evlerde, ofislerde, arabalarda ve dünyanın en simgesel mimari eserlerinde görebilirsiniz. Guardian Glass Bilim ve Teknoloji Merkezi, müşterilerine mümkün olanı görmelerine- see what’s possible® yardımcı olmak için en gelişmiş teknolojiyi kullanarak yeni cam ürünleri ve çözümler üretmek için sürekli çalışır. Daha fazla bilgi için www.guardianglass.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Guardian Industries
Merkezi Auburn Hills/Michigan’da bulunan global bir şirket olan Guardian Industries, yaklaşık 17.000 kişiye istihdam sağlamakta ve Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Afrika, Orta Doğu ve Asya’daki tesislerinde faaliyet göstermektedir. Guardian’ın çeşitli şirketler grubu, yüksek performanslı düz cam, kaplamalı ve işlenmiş cam ürünlerinin üretimi; otomotiv ve ticari kamyon sektörü için yüksek kaliteli krom kaplamalı ve boyalı plastik parça imalatı ve özellikli inşaat ürünlerinin dağıtımı ile iştigal etmektedir. Guardian’ın vizyonu, daha az kaynak kullanımı ile devamlı yenilikler aracılığı ile müşteriler ve toplum için değer yaratmaktır. Guardian, Koch Industries, Inc.şirketinin tamamına sahip olduğu bir bağlı ortaklıktır. Daha fazla bilgi için www.guardian.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Related images

Guardian Glass’ın yeni güneş kontrolü sağlayan camı, mimarların doğal aydınlatma planlarını gerçekleştirme arzusunu destekleyerek olağanüstü doğallık ve yüksek ışık geçirgenliği sunar.
(Fotoğraf Guardian Glass, LLC, GRDPR152)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from