Guardian

Nové protislnečné sklo od Guardian Glass ponúka vysokú neutralitu a extrémnu priepustnosť svetla, vďaka čomu spĺňa túžby architektov po prirodzenom dennom svetle

Bertrange, Luxembursko, 9. november 2017 – Spoločnosť Guardian Glass rozšírila svoju ponuku vysoko kvalitných protislnečných skiel SunGuard® SuperNeutral™ (SN) o výrobok, ktorý poskytuje v ich portfóliu tú najvyššiu priepustnosť svetla.

Guardian SunGuard SN 75 HT a SN 75 Ultra HT ponúkajú priepustnosť svetla 75 % a 76 %, čo je o 5 % a 6 % viac ako iné povrchovo upravené sklá radu Guardian SunGuard. Táto vysoká priepustnosť svetla umožňuje vlastníkom budov, architektom a dizajnérom účinne zavádzať prirodzené denné svetlo do svojich projektov.

Sklo SunGuard SN 75 HT je vďaka svojej konzistencii, neutrálnemu vzhľadu a nižšiemu vonkajšiemu odrazu zároveň esteticky príťažlivé. Farebná neutrálnosť skla SunGuard SN 75 Ultra HT je mimoriadne vysoká, pretože sa vyrába zo skla Guardian UltraClear™ s nízkym obsahom železa, vďaka čomu ponúka oveľa neutrálnejší tón pri pohľade zvonku aj zvnútra budovy.

Podobne, ako vysokú priepustnosť, ponúka Guardian SunGuard SN 75 HT aj nízky solárny faktor 40 % a vynikajúcu tepelnú účinnosť– Ug hodnota 1.0 W/m²K – čo pomáha vyrovnávať úrovne teplôt v interiéri počas celého roka. Vďaka tejto jedinečnej kombinácii kvalít ponúka sklo SunGuard SN 75 HT príjemnejšie priestory na bývanie aj na prácu.

Nicolas Gouzou, produktový manažér spoločnosti Guardian Glass Europe, hovorí: „Ľudia prirodzene túžia po dennom svetle a potrebujú ho. Nezávislé štúdie ukázali, že prirodzené denné svetlo dokáže zvýšiť koncentráciu a má pozitívny vplyv na blaho, produktivitu a spokojnosť človeka.“

Viac informácii alebo možnosť objednávky vzoriek nájdete na www.sunguardglass.com.


Uvedené prevádzkové hodnoty platia pre štandardné dvojité sklá (6 mm – 16 mm Argon – 4 mm, s povrchovou úpravou 2 SunGuard SN 75 HT).

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglasseu
linkedin.com/company/guardian-glass-europe
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV
instagram.com/guardianglasseurope

Notes for Editors


Guardian Glass
Guardian Glass, hlavná obchodná jednotka spoločnosti Guardian Industries, je jedným z najväčších výrobcov produktov z plaveného, povrchovo upraveného a spracovaného skla na svete. Vo svojich dvadsiatich piatich závodoch na výrobu plaveného skla po celom svete vyrába spoločnosť Guardian Glass vysokokvalitné sklo, určené na použitie v exteriérových (obchodných aj obytných) a interiérových architektonických projektoch, ako aj v oblasti prepravy a technických výrobkov. Sklo od spoločnosti Guardian Glass môžeme nájsť v domoch, kanceláriách, autách a niektorých najznámejších architektonických pamätihodnostiach. Vedecko-technologické centrum Guardian Glass Science & Technology Center nepretržite pracuje na vytvorení nových sklenených výrobkov a riešení a využíva pritom tú najpokročilejšiu technológiu s cieľom pomôcť zákazníkom vidieť, čo je možné™. Navštívte stránky guardianglass.com.

Guardian Industries
Guardian Industries, spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou a sídlom v Auburn Hills v Michigane, zamestnáva približne 17-tisíc ľudí a prevádzkuje zariadenia v Severnej Amerike, Európe, Južnej Amerike, Afrike, na Blízkom východe a v Ázii. Rôznorodá skupina firiem spoločnosti Guardian sa podieľa na výrobe vysokokvalitných plavených, povrchovo upravených a spracovaných sklenených výrobkov, na výrobe kvalitných chrómovaných a lakovaných plastových komponentov pre automobilové a komerčné nákladné odvetvia a na distribúcii špecializovaných stavebných výrobkov. Cieľom spoločnosti Guardian je vytvárať pre zákazníkov a spoločnosť hodnoty prostredníctvom neustálych inovácií a s využitím menšieho množstva zdrojov. Guardian je dcérska spoločnosť v úplnom vlastníctve spoločnosti Koch Industries Inc. Navštívte stránku guardian.com.

Related images

Nové protislnečné sklo od Guardian Glass ponúka vysokú neutralitu a najvyššiu priepustnosť svetla a pomáha tak architektom využiť vo svojich návrhoch prirodzené denné svetlo. 
(Fotografije Guardian Industries Corp. GRDPR152)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from