Guardian

Nové protisluneční sklo výrobce Guardian Glass nabízí extrémní neutralitu, nejvyšší propustnost světla a hodí se tedy zejména tam, kde chce architekt pracovat s denním světlem

Bertrange, Lucembursko, 9. listopadu 2017 – Společnost Guardian Glass rozšířila nabídku vysoce kvalitních protislunečních skel SunGuard® SuperNeutral™ (SN) o výrobek, který se v jejím portfoliu pyšní nejvyšší světelnou propustností.

Skla Guardian SunGuard SN 75 HT a SN 75 Ultra HT nabízejí světelnou propustnost 75 % a 76 %, tedy o 5 % a 6 % více než ostatní skla s povlakem z řady Guardian SunGuard. Tato vysoká světelná propustnost vyhovuje zejména majitelům budov, architektům a návrhářům, kteří se do svých projektů snaží zakomponovat více přirozeného denního světla.

Řada SunGuard SN 75 HT oplývá i estetickou přitažlivostí – má velmi žádoucí, konzistentní a neutrální vzhled a nízkou vnější odrazivost. Sklo SunGuard SN 75 Ultra HT se vyznačuje obzvlášť vysokou barevnou neutralitou. Vyrábí se na skle Guardian UltraClear™ s nízkým obsahem železa, což znamená mnohem neutrálnější tón jak při pohledu zevnitř, tak zvenku.

Kromě vysoké světelné propustnosti má sklo Guardian SunGuard SN 75 HT také nízký solární faktor – 40 % – a vynikající tepelně izolační vlastnosti – hodnota Ug dosahuje 1,0 W/m²K a pomáhá vyrovnávat teplotu v interiérech po celý rok. S touto bezkonkurenční kombinací vlastností vytváří sklo SunGuard SN 75 HT komfortnější prostředí pro bydlení i práci.

Nicolas Gouzou, produktový manažer Guardian Glass Europe, poznamenává: „Denní světlo lidé potřebují a přirozeně je přitahuje. Nezávislé studie ukazují, že zavedení režimu dobrého denního osvětlení může pomoci k lepšímu soustředění. Lidé se také lépe cítí a jsou produktivnejší a celkově spokojenější.“

Máte-li zájem o více informací nebo si chcete objednat vzorek, navštivte stránky www.sunguardglass.com.


Uvedené hodnoty vlastností výrobku platí pro standardní dvojsklo (6 mm – distanční rámeček 16 mm plněný argonem – 4 mm, pokovení SunGuard SN 75 HT na povrchu 2).

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglasseu
linkedin.com/company/guardian-glass-europe
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV
instagram.com/guardianglasseurope

Notes for Editors


Guardian Glass
Guardian Glass, hlavní obchodní jednotka společnosti Guardian Industries, je v celosvětovém měřítku jedním z největších producentů výrobků z plaveného, pokoveného a zpracovávaného skla. Ve svých 25 závodech na výrobu plaveného skla po celém světě vyrábí společnost Guardian Glass vysoce kvalitní sklo k použití v exteriéru (jak komerčních, tak i rezidenčních budov) a na interiérové architektonické aplikace, pro dopravu a technické výrobky. Sklo od společnosti Guardian lze nalézt v domácnostech, kancelářích, automobilech a některých z nejznámějších architektonických pamětihodností na světě. Guardian Glass Science & Technology Center průběžně pracuje na vytváření nových skleněných výrobků a řešení s využitím nejmodernějších technologií s cílem pomáhat zákazníkům vidět, co je možné®. Navštivte stránky www.guardianglass.com.

Guardian Industries
Guardian Industries je globální společnost se sídlem v Auburn Hills, Michigan, a ve svých závodech, které provozuje v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Africe, na Blízkém a Středním východě a v Asii, zaměstnává přibližně 17 000 lidí. Podniky rozmanité skupiny společností Guardian se podílejí na výrobě vysoce kvalitních výrobků z plaveného, pokoveného a zpracovávaného skla, na výrobě vysoce kvalitních pochromovaných a lakovaných plastových komponent pro automobilový průmysl a odvětví nákladních vozidel a na distribuci speciálních stavebních výrobků. Vizí společnosti Guardian Industries je vytvářet přidanou hodnotu pro zákazníky a celou společnost díky neustálé inovaci a menší spotřebě zdrojů. Guardian je stoprocentní dceřinou společností Koch Industries, Inc. Navštivte stránky www.guardian.com.

Related images

Nové protisluneční sklo od firmy Guardian Glass nabízí mimořádnou neutralitu a nejvyšší propustnost světla, aby podpořil touhu architektů po přirozeném denním světle.
(Fotografie Guardian Glass, LLC, GRDPR152)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from