Guardian

Vytvorte si vlastnú inšpiračnú nástenku pomocou nového on-line portfólia spoločnosti Guardian, ktoré sa venuje projektom z oblasti skla pre architektov, dizajnérov a obkladačov

Bertrange, Luxembursko, 19. října 2017 – Spoločnosť Guardian Glass spúšťa „Guardian Inspiration,“ on-line portfólio európskych projektov, ktoré využívajú sklo značky Guardian. Účelom portfólia je informovať a inšpirovať architektov, dizajnérov, obkladačov a komunitu sklárov ako celok o nekonečných možnostiach skla.

Spoločnosť Guardian Glass spúšťa „Guardian Inspiration,“ on-line portfólio európskych projektov, ktoré využívajú sklo značky Guardian. Účelom portfólia je informovať a inšpirovať architektov, dizajnérov, obkladačov a komunitu sklárov ako celok o nekonečných možnostiach skla.

On-line platforma The Guardian Inspiration umožňuje používateľom vytvárať „nástenky nálad“ alebo „inšpiračné nástenky“ projektov z oblasti skla. Tieto nástenky môžu používateľom pomôcť zbierať nápady a tvorivú inšpiráciu na ich ďalšie stavebné projekty.

On-line platforma zaujme ohromujúcou vizualizáciou stavebných projektov a zahŕňa opisný dizajn i prevádzkové vlastnosti. Množstvo užitočných vlastností umožňuje používateľom rýchlo a ľahko sa o svoje obľúbené projekty a nástenky nálad podeliť so svojimi obchodnými partnermi a kolegami prostredníctvom rôznych sociálnych médií. Projekty je možné vyhľadávať pomocou troch filtrov: Estetika, výkon alebo krajina.

Volodymyr Shkurenko, manažér segmentu okenných výrobkov spoločnosti Guardian Glass Europe, hovorí: „Tento nástroj je súčasťou nášho úsilia vytvoriť pre zákazníkov neobyčajné skúsenosti. Vďaka nášmu novému on-line portfóliu si môžu architekti, dizajnéri a obkladači prezerať naše projekty z oblasti skla a nechať sa nimi inšpirovať. Chceme im pomôcť rozšíriť si fantáziu, pomôcť im zistiť, čo je možné (see what’s possible®) v oblasti skla, a to umožnením vytvárať si svoje vlastné nástenky nálad a podeliť sa o ne s kolegami v práci a s obchodnými partnermi.“

Pre inšpiráciu navštívte: www.guardian-inspiration.com.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglasseu
linkedin.com/company/guardian-glass-europe
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV
instagram.com/guardianglasseurope

Notes for Editors


Guardian Glass
Guardian Glass, hlavná obchodná jednotka spoločnosti Guardian Industries, je jedným z najväčších výrobcov produktov z plaveného, povrchovo upraveného a spracovaného skla na svete. Vo svojich dvadsiatich piatich závodoch na výrobu plaveného skla po celom svete produkuje spoločnosť Guardian Glass vysokokvalitné sklo určené na použitie v exteriérových (obchodných aj obytných) a interiérových architektonických aplikáciách, ako aj v oblasti prepravy a technických výrobkov. Sklo od spoločnosti Guardian Glass môžeme nájsť v domoch, kanceláriách, autách a niektorých najznámejších architektonických pamätihodnostiach. Vedecké a technologické centrum spoločnosti Guardian Glass nepretržite pracuje na vytvorení nových sklenených výrobkov a riešení a využíva pritom tú najpokročilejšiu technológiu, aby pomohla zákazníkom vidieť, čo je možné (see what’s possible®). Navštívte adresu www.guardianglass.com.

Guardian Industries
Guardian Industries, spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou a sídlom v Auburn Hills v Michigane, zamestnáva približne 17-tisíc ľudí a riadi zariadenia v Severnej Amerike, Európe, Južnej Amerike, Afrike, na Blízkom východe a v Ázii. Rôznorodá skupina firiem spoločnosti Guardian sa podieľa na výrobe vysokokvalitných plavených, povrchovo upravených a spracovaných sklenených výrobkov, na výrobe kvalitných chrómovaných a lakovaných plastových komponentov pre automobilové a komerčné nákladné odvetvia a na distribúcii špecializovaných stavebných výrobkov. Cieľom spoločnosti Guardian je vytvárať pre zákazníkov a spoločnosť hodnoty prostredníctvom neustálych inovácií a s využitím menšieho množstva zdrojov. Guardian je dcérska spoločnosť v úplnom vlastníctve skupiny Koch Industries, Inc. Navštívte adresu www.guardian.com.

Related images

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from