Guardian

Vytvořte si vlastní inspirační nástěnku pomocí nového online portfolia společnosti Guardian, které zahrnuje projekty ze skla pro architekty, designéry a obkladače

Bertrange, Lucembursko, 19. října 2017 – Společnost Guardian Glass spouští online portfolio evropských projektů „Guardian Inspiration“, které využívají skla Guardian. Účelem portfolia je informovat a inspirovat architekty, designéry, obkladače a komunitu zabývající se sklem jako celek o nekonečných možnostech skla.

Internetová platforma Guardian Inspiration umožňuje uživatelům vytvářet „nástěnky podle nálady“ nebo „inspirační nástěnky“ plné skleněných projektů. Tyto nástěnky mohou uživatelům pomoci sbírat nápady a tvůrčí inspiraci pro jejich další stavební projekt.

Online platforma představuje ohromující vizualizace stavebních projektů a zahrnuje popisné konstrukční i provozní charakteristiky. Řada užitečných vlastností a funkcí umožňuje uživatelům rychle a snadno sdílet své oblíbené projekty a nástěnky s obchodními partnery a kolegy napříč celou řadou platforem sociálních médií. Projekty lze vyhledávat pomocí tří filtrů: estetika, provedení nebo země.

Volodymyr Shkurenko, manažer segmentu fenestrace ve společnosti Guardian Glass Europe, říká: „Tento nástroj je součástí naší snahy o vytvoření nevšední zkušenosti zákazníků. S naším novým online portfoliem mohou architekti, designéři a obkladači objevovat naše skleněné projekty a nechat se jimi inspirovat. Pomáháme rozvíjet jejich fantazii a umožňujeme jim vidět, co je možné® dělat se sklem, tím, že si mohou vytvořit své vlastní nástěnky podle nálady a sdílet je s kolegy v práci a obchodními partnery.“

Chcete-li se inspirovat, navštivte: www.guardian-inspiration.com.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglasseu
linkedin.com/company/guardian-glass-europe
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV
instagram.com/guardianglasseurope

Notes for Editors


Guardian Glass
Guardian Glass, hlavní obchodní jednotka společnosti Guardian Industries, je v celosvětovém měřítku jedním z největších producentů výrobků z plaveného, pokoveného a zpracovávaného skla. Ve svých 25 závodech na výrobu plaveného skla po celém světě vyrábí společnost Guardian Glass vysoce kvalitní sklo k použití v exteriéru (jak komerčních, tak i rezidenčních budov) a na interiérové architektonické aplikace, pro dopravu a technické výrobky. Sklo od společnosti Guardian lze nalézt v domácnostech, kancelářích, automobilech a některých z nejznámějších architektonických pamětihodností na světě. Guardian Glass Science & Technology Center průběžně pracuje na vytváření nových skleněných výrobků a řešení s využitím nejmodernějších technologií s cílem pomáhat zákazníkům vidět, co je možné®. Navštivte stránky www.guardianglass.com.

Guardian Industries
Guardian Industries je globální společnost se sídlem v Auburn Hills, Michigan, a ve svých závodech, které provozuje v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Africe, na Blízkém a Středním východě a v Asii, zaměstnává přibližně 17 000 lidí. Podniky rozmanité skupiny společností Guardian se podílejí na výrobě vysoce kvalitních výrobků z plaveného, pokoveného a zpracovávaného skla, na výrobě vysoce kvalitních pochromovaných a lakovaných plastových komponent pro automobilový průmysl a odvětví nákladních vozidel a na distribuci speciálních stavebních výrobků. Vizí společnosti Guardian Industries je vytvářet přidanou hodnotu pro zákazníky a celou společnost díky neustálé inovaci a menší spotřebě zdrojů. Guardian je stoprocentní dceřinou společností Koch Industries, Inc. Navštivte stránky www.guardian.com.

Related images

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from