Guardian

Guardian Industries otwiera oddział Guardian Business Solutions w Katowicach

Auburn Hills, Michigan, 29 maja 2017 – podczas oficjalnego otwarcia nowego centrum Guardian Business Solutions (GBS) w Katowicach firma Guardian Industries miała przyjemność gościć Tadeusza Kościńskiego, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju.

Guardian Glass w Europie zapoczątkował niedawno serię inicjatyw skoncentrowanych wokół Transformacji Biznesowej. Ma na to celu działanie w oparciu o model regionalny, skoncentrowany wokół swoich klientów oraz kluczowych dla regionu obszarów.

Guardian Business Solutions to centrum usług, które będzie wspierało proces transformacji. Pierwsi członkowie zespołu GBS będą odpowiedzialni za procesy finansowe oraz księgowość wszystkich form działalności Guardian Glass w Europie. Następnie centrum zajmie się obsługą sieci dystrybucyjnej, procesów komunikacji oraz prac projektowych. GBS może zatrudnić do 60 pracowników. Firma przewiduje, że ten poziom zatrudnienia osiągnie w ciągu 12 miesięcy.

“Guardian Industries to firma działająca na niemal wszystkich kontynentach, ale to Polska okazała się być najlepszą lokalizacją dla centrum biznesowego, świadczącego usługi na całą Europę. Tym, co zadecydowało o wyborze Polski i Katowic na miejsce inwestycji były bez wątpienia talenty, kompetencje i wykształcenie polskich specjalistów” – powiedział wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński.

„Postrzegamy Guardian Business Solutions jako wartość nie tylko dla firmy Guardian ale również naszych klientów. Będzie to możliwe dzięki harmonizacji i standaryzacji procesów a także automatyzacji kluczowych rozwiązań technologicznych” – powiedział Gabor Harakaly, Director of Business Transformation for Guardian Glass w Europie.

„Poszukując miejsca dla utworzenia GBS, braliśmy pod uwagę dostęp do zdolnej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej, dobrze rozwiniętą infrastrukturę oraz niedużą odległość od naszych centrów produkcyjnych. Katowice sprostały wszystkim naszym wymaganiom” – dodał Gabor Harakaly.

„Jesteśmy wdzięczni pracownikom Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej za cenne wsparcie, którego udzielili nam w trakcie naszej pracy” – powiedział David Aderhold, Manager of the Katowice Guardian Business Solutions Office. „Chcemy także podziękować firmom Colliers, Altus, Hays oraz Mikomax za ich pomoc w wyborze lokalizacji biura, umeblowaniu nowej przestrzeni oraz rekrutacji pracowników. Z całego serca dziękujemy im za wsparcie przy realizacji tego projektu” – dodał na zakończenie David Aderhold.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglasseu
linkedin.com/company/guardian-glass-europe
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV
instagram.com/guardianglasseurope

Notes for Editors


Informacja o Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries jest firmą o zasięgu światowym z siedzibą główną w Auburn Hills w stanie Michigan, USA, działającą w rożnych sektorach. Jej celem jest tworzenie wartościowych produktów dla klientów i społeczeństwa poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji i redukcję zużywanych zasobów. Firma Guardian wraz ze swoimi oddziałami i filiami zatrudnia 17000 osób i posiada obiekty w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Firma Guardian Glass jest jednym z międzynarodowych liderów w produkcji szkła float, produktów szklanych powlekanych o wysokiej wartości dodanej oraz gotowych wyrobów szklanych i rozwiązań do zastosowań architektonicznych, mieszkalnych, wnętrzarskich, transportowych i technicznych. Firma SRG Global jest jednym z największych na świecie producentów zaawansowanych, wysokiej jakości powłok do tworzyw sztucznych dla sektorów motoryzacyjnego i pojazdów użytkowych. Tworzy rozwiązania zwiększające trwałość powierzchni, wytrzymałość strukturalną, funkcjonalność, wydajność pojazdów i elastyczność form. Firma Guardian Building Products to czołowy dystrybutor specjalistycznych wyrobów budowlanych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.guardian.com.

Related images

Otwarcie oddziału Guardian Business Solutions w Katowicach.
(Fot Guardian Industries Corp., GRDPR142)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

Share

 

More news from