Guardian

Guardian Glass predstavuje Guardian SunGuard® SNX 60 a SNX 60 Ultra

  • Trojité postriebrené vysokovýkonné sklo poskytuje lepšiu estetiku.
  • Trvalo neutrálny priehľadný vzhľad.

Bertrange, Luxembursko, 3. apríla 2017 – Spoločnosť Guardian Glass predstavuje nový prírastok do svojho radu protislnečných skiel eXtra Selective: Guardian SunGuard® SNX 60. Sklo SNX 60 je ideálne na použitie na komerčné fasády, ktoré vyžadujú vysoký výkon, energetickú účinnosť a lepšiu estetiku.

Nové sklo SunGuard® SNX 60 ponúka vysoko žiaduci a trvalo neutrálny priehľadný vzhľad. Bolo vyvinuté s cieľom poskytovať optimálnu estetiku a technický výkon na plavenom skle Guardian ExtraClear® – k dispozícii ako SunGuard® SNX 60, aj na plavenom skle s nízkym obsahom železa Guardian UltraClear™ – k dispozícii ako SunGuard® SNX 60 Ultra.

Nicolas Gouzou, produktový manažér spoločnosti Guardian Glass, povedal: „Sklo SunGuard® SNX 60 predstavuje prvý z novej generácie trojitých postriebrených produktov, charakterizovaných zlepšenou estetikou a farbou bez ohľadu na uhol pohľadu. Uvedenie ďalších produktov z tohto radu predpokladáme už v blízkej budúcnosti.“

SunGuard® SNX 60 je trojité postriebrené protislnečné sklo, ktoré prepúšťa 60 % denného svetla a len 29 % slnečného tepla – ide o produkt s jednou z najvyšších selektivít (pomer priepustnosti svetla a slnečného tepla), aktuálne dostupných v segmente. Môže pomôcť znížiť energetické náklady budovy tým, že znižuje potrebu umelého osvetlenia a klimatizácie, a zároveň dodáva presklenej fasáde dômyselnejší vzhľad. Vďaka hodnote U = 1,0 W/m²K okrem toho poskytuje veľmi vysokú úroveň tepelnej izolácie, čo môže prispieť k zníženiu nákladov na vykurovanie v chladnejších obdobiach.

Nové sklo SunGuard® SNX 60 je k dispozícii v žíhanej aj tepelne opracovateľnej verzii. Môže sa dodávať aj na vrstvenom skle na použitia, vyžadujúce vyššiu bezpečnosť, zabezpečenie alebo akustické vlastnosti.

Spoločnosť Guardian Glass je hlavnou obchodnou jednotkou skupiny Guardian Industries Corp. Viac informácií nájdete na adrese www.guardianglass.com.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglasseu
linkedin.com/company/guardian-glass-europe
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV
instagram.com/guardianglasseurope

Notes for Editors


O spoločnosti Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries je diverzifikovaná spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou so sídlom v Auburn Hills v Michigane. Jej víziou je vytvárať hodnoty pre zákazníkov a spoločnosť vďaka neustálym inováciám a za použitia menšieho množstva zdrojov. Spoločnosť Guardian, jej dcérske spoločnosti a pobočky zamestnávajú 17 000 osôb a prevádzkujú zariadenia v Severnej Amerike, Európe, Južnej Amerike, Afrike, na Blízkom Východe a v Ázii. Spoločnosť Guardian Glass je popredným medzinárodným výrobcom produktov z plaveného skla, sklenených produktov s pridanou hodnotou a prefabrikovaných sklenených produktov a riešení, založených na uplatnení technického skla v architektúre, bytovom segmente, interiéri a doprave. Spoločnosť SRG Global je jedným z celosvetovo najväčších výrobcov zdokonalených a vysokohodnotných náterov na plasty pre automobilový priemysel a odvetvie obchodných nákladných automobilov, ktorý poskytuje riešenia pre lepšiu trvácnosť povrchov, konštrukčnú integritu, funkčnosť, energetickú účinnosť vozidiel a pružnosť dizajnu. Guardian Building Products je popredný distribútor špeciálnych stavebných výrobkov so sídlom v USA. Ďalšie informácie získate na stránke www.guardian.com.

* Uvedené výkonové hodnoty platia pre štandardné jednotky s dvojitým zasklením.

Related images

Guardian Glass predstavuje SunGuard® SNX 60 a SNX 60 Ultra: vysoký výkon a zdokonalená estetika.
(Fotografia Martin Argyroglo for Guardian Industries Corp., GRDPR141)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from