Guardian

Guardian Glass představuje Guardian SunGuard® SNX 60 a SNX 60 Ultra

  • Stříbrné trojsklo s vysokou účinností nabízí rozšířenou estetiku.
  • Trvale neutrální transparentní vzhled.

Bertrange, Lucembursko, 3. dubna 2017 – Guardian Glass představuje nový přírůstek do své řady protislunečních skel eXtra Selective: Guardian SunGuard® SNX 60. SNX 60 je ideální pro komerční fasády, které vyžadují vysoký výkon, energetickou účinnost a lepší estetiku.

Nový model SunGuard® SNX 60 nabízí vysoce žádoucí a trvale neutrální transparentní vzhled. Byl vyvinut s cílem poskytnout optimální estetiku a technický výkon pro modely Guardian ExtraClear® s plaveným sklem – k dispozici jako SunGuard® SNX 60 – a pro Guardian UltraClear™ s plaveným sklem s nízkým obsahem železa – k dispozici jako SunGuard® SNX 60 Ultra.

Nicolas Gouzou, produktový manažer společnosti Guardian Glass, řekl: „Model SunGuard® SNX 60 je první z nové generace stříbrných trojskel, které se vyznačují vylepšenou estetikou a barvou bez ohledu na úhel pohledu. V blízké budoucnosti předpokládáme spuštění dalších výrobků v rámci této řady."

SunGuard® SNX 60 je postříbřené, protisluneční trojsklo, které propouští 60 % denního světla a jen 29 % slunečního tepla – což je jedna z nejvyšších selektivit (poměr propustnosti světla vůči slunečnímu teplu) mezi výrobky dostupnými na dnešním trhu. Může tak pomoci snížit energetické náklady budov tím, že snižuje potřebu umělého osvětlení a klimatizace, a současně dodává vzhled propracovanosti návrhu prosklené fasády. Navíc hodnotou U = 1,0 W / m²K poskytuje velmi vysokou úroveň tepelné izolace, což může přispět ke snížení nákladů na vytápění v chladnějších obdobích.

Nový model SunGuard® SNX 60 se dodává v chlazené i tepelně zpracovatelné variantě. Může být také dodáváno na vrstvené sklo pro bezpečnost, zabezpečení nebo akustické aplikace.

Guardian Glass je hlavní obchodní jednotkou společnosti Guardian Industries Corp. Další informace naleznete na www.guardianglass.com.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglasseu
linkedin.com/company/guardian-glass-europe
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV
instagram.com/guardianglasseurope

Notes for Editors


O společnosti Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries se sídlem v Auburn Hills v americkém Michiganu je diverzifikovanou globální společností, jejíž vizí je vytvářet přidanou hodnotu pro zákazníky a celou společnost. Dosahuje toho díky neustálé inovaci a použití méně zdrojů. Guardian ve svých pobočkách a partnerských společnostech zaměstnává 17000 lidí a provozuje své závody v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Africe, na Blízkém a Středním východě a v Asii. Guardian Glass je přední mezinárodní výrobce plaveného skla a hotových výrobků z pokoveného skla s přidanou hodnotou a řešení pro stavební, bytové, interiérové, transportní a technické použití. Skupina SRG Global patří mezi největší světové výrobce vysoce kvalitních lakovaných plastových dílů pro odvětví osobních a komerčních nákladních automobilů a poskytuje řešení pro větší trvanlivost povrchu, strukturální integritu, funkčnost, účinnost vozidel a flexibilitu konstrukce. Guardian Building Products je přední distributor speciálních stavebních výrobků se sídlem v USA. Pro další informace navštivte www.guardian.com.

* Výkonové hodnoty uvedené jsou pro standardní dvojsklo.

Related images

Guardian Glass představuje SunGuard® SNX 60 a SNX 60 Ultra: vysoký výkon a zdokonalená estetika.
(Fotografie Martin Argyroglofor Guardian Industries Corp., GRDPR141)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from