Guardian

Guardian Glass çevrimiçi Performans Hesaplayıcıyı kullanıma sunuyor

Bertrange, Lüksemburg, 27 Eylül 2016 – Guardian Glass müşterilerin camları için en iyi seçimi yapmasına yardımcı olan bir dijital araç olan Performans Hesaplayıcıyı kullanıma sundu.

Guardian’ın teknik ekibi tarafından Guardian Glass Analitik Yazılım paketinin bir parçası olarak geliştirilen ve ücretsiz olarak kullanılabilen Performans Hesaplayıcı, ister tek bir levha olarak ister çift ve üçlü yalıtım cam üniteleri için herhangi bir tip ve kalınlık kombinasyonuyla kullanılsın, her türlü Guardian® camın ışık ve enerji performansını hesaplar.

Guardian Performans Hesaplayıcı onaylı kuruluş KIWA tarafından EN410 ve EN673 uyarınca hesaplamanın doğruluğu açısından onaylanmıştır. Binaların tasarlanmasında ve inşaat işlerinde kullanılmak üzere oluşturulan verilerin güvenilir olmasını sağlamak için, hesaplama verileri onaylanmış değerlerden alınmıştır.

Performans Hesaplayıcı bazı özellikler ve avantajlar sunmaktadır. Programın her kullanıcı için proje oluşturmak, ilgili hesaplamaları saklamak, sonuçları PDF formatında kaydetmek ve veri formlarını proje ekiplerindeki diğer kişilerle paylaşmak için kullanabilecekleri bir kişisel alanı vardır. Guardian müşterileri onaylı hesaplanmış sonuçları Guardian cam ile yapılan nihai yalıtım ünitelerinin Performans Beyanına entegre edebilir.

Yeni Guardian Performans Hesaplayıcıyı tanıtan Guardian Glass Avrupa’nın Ürün Performansı ve Sertifikasyonu Müdürü Andreas Behrends şöyle dedi: “Müşterilerimize yaklaşık 14 yıldır çevrimdışı bir versiyon sunuyoruz ve bu program camcılık profesyonelleri için önemli bir destek aracı olarak kabul ediliyor. Çevrimdışıdan çevrimiçine geçiş ileriye doğru atılmış önemli bir adım ve yeni isim de bu durumu yansıtıyor. Aracı kullanan profesyoneller artık güvenlik duvarlarının otomatik güncellemeleri engellemesinden endişe etmeden en güncel verilere eriştiklerinden emin olabilir. Üstelik, bu yeni çevrimiçi platform gelecekte yeni işlevsellikler geliştirmemize olanak tanıyacak.”

Guardian Performans Hesaplayıcının çevrimiçi olarak kullanılabilmesi bütün verilerin daima güncel kalmasını sağlayacak. Bu program, programın Guardian Configurator adlı daha eski bir çevrimdışı versiyonunun yerini alacak.

Yeni çevrimiçi Guardian Performans Hesaplayıcı kayıt olduktan sonra ücretsiz olarak kullanılabilir. Daha fazla bilgi için lütfen buraya www.sunguardglass.com tıklayın.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglass
linkedin.com/company/guardian-industries
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


Guardian Industries Corp. hakkında:

Guardian Industries Corp., genel merkezi Auburn Hills, Michigan'da bulunan çok yönlü, global ve özel bir şirkettir. Guardian ve şirketler grubu 17.000 çalışanı istihdam etmekte ve Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Afrika, Orta Doğu ve Asya'da bulunan tesislerinde, daha az kaynak kullanarak sürekli inovasyon aracılığıyla müşteriler ve toplum için katma değer yaratma vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Guardian Glass mimari, konut, iç mekan, ulaştırma ve teknik cam uygulamalarına yönelik önde gelen uluslararası katma değerli, düz cam ve işlenmiş cam ürünleri ve çözümleri üreticisidir. SRG Global otomotiv, ticari kamyon ve tüketici malzemeleri sektörleri için ileri düzeyde, yüksek kaliteli plastik kaplama alanında dünyanın en büyük üreticilerinden biri olarak daha fazla yüzey dayanıklılığı, yapısal bütünlük, işlevsellik, araç etkililiği ve tasarım esnekliği konularında çözümler sunmaktadır. Guardian Building Products, özel yapı ürünleri alanında önde gelen, merkezi ABD'de bulunan bir dağıtıcıdır. Ayrıntılı bilgi için: www.guardian.com.

Related images

Guardian Glass çevrimiçi Performans Hesaplayıcıyı kullanıma sunuyor.
(Fotoğraf © Daniele Domenicali, GRDPR110)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from