Guardian

Spoločnosť Guardian Glass spúšťa online kalkulačku výkonu

Bertrange, Luxembursko, 27. septembra 2016 – Spoločnosť Guardian Glass predstavila kalkulačku výkonu, digitálny nástroj, ktorý pomáha zákazníkom zvoliť si vhodný typ zasklenia.

Kalkulačka výkonu – vytvorená technickým tímom spoločnosti Guardian v rámci softvérovej rady Guardian Glass Analytics a ktorá je voľne dostupná - vypočítava svetelný a energetický výkon akéhokoľvek skla od spoločnosti Guardian®, či už sa používa ako jedno tabuľové sklo alebo v kombinácii rôznych typov a hrúbok jednotiek dvojitého alebo trojitého izolačného skla.

Kalkulačka výkonu od spoločnosti Guardian bola certifikovaná notifikovaným orgánom KIWA v súvislosti s presnosťou výpočtu podľa EN410 a EN673. Údaje pre výpočet boli prevzaté z certifikovaných hodnôt s cieľom zabezpečiť spoľahlivosť generovaných dát pre použitie pri navrhovaní budov a stavebných prácach.

Kalkulačka výkonu má množstvo vlastností a výhod. Program ponúka každému používateľovi personalizovaný priestor, v ktorom si môže vytvárať projekty, uchovávať príslušné výpočty, ukladať výsledky v PDF formáte a zdieľať dátové hárky s ostatnými členmi projektového tímu. Zákazníci spoločnosti Guardian môžu integrovať certifikované výsledky výpočtov do svojho konečného vyhlásenia o výkone IGU pripraveného v spolupráci so spoločnosťou Guardian glass.

Andreas Behrends, manažér výkonu a certifikácie produktov pre spoločnosti Guardian Glass v Európe, pri predstavovaní novej kalkulačky výkonu od spoločnosti Guardian povedal: „Našim zákazníkom sme 14 rokov ponúkali offline verziu, ktorú odborníci v zasklievaní pokladali za dôležitý podporný nástroj. Prechod od offline k online verzii je veľký krok vpred a nový názov tomu zodpovedá. Odborníci, ktorí tento nástroj používajú, si teraz môžu byť istí, že majú prístup k najnovším údajom a nemusia si robiť starosti o systémy firewall zabraňujúce automatickým aktualizáciám. Táto nová online platforma nám navyše umožní v budúcnosti vytvárať nové funkcie.“

Dostupnosť kalkulačky výkonu od spoločnosti Guardian na internete zabezpečuje, že všetky údaje sú neustále plne aktualizované. Nahrádza staršiu offline verziu programu, ktorý sa nazýval Guardian Configurator.

Nová online kalkulačka výkonu od spoločnosti Guardian je dostupná bezplatne na základe registrácie. Kliknite sem www.sunguardglass.com pre viac informácií.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglass
linkedin.com/company/guardian-industries
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


O spoločnosti Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries Corp. je celosvetová diverzifikovaná súkromná spoločnosť so sídlom v Auburn Hills v Michigane. Guardian a jej skupina spoločností zamestnáva 17 000 ľudí a prevádzkuje zariadenia v Severnej Amerike, Európe, Južnej Amerike, Afrike, na Strednom Východe a v Ázii a jej víziou je vytvárať hodnotu pre zákazníkov a spoločnosť prostredníctvom neustálej inovácie s použitím menšieho množstva zdrojov. Spoločnosť Guardian Glass je popredným medzinárodným výrobcom produktov z plaveného skla, sklenených produktov s pridanou hodnotou a prefabrikovaných sklenených produktov a riešení založených na uplatnení technického skla v architektúre, bytovom segmente, interiéri a doprave. Spoločnosť SRG Global je jedným z celosvetovo najväčších výrobcov zdokonalených a vysokohodnotných náterov na plasty pre automobilový priemysel, odvetvie obchodných nákladných automobilov a spotrebného tovaru, ktorý poskytuje riešenia zabezpečujúce lepšiu trvácnosť povrchov, konštrukčnú integritu, funkčnosť, energetickú účinnosť vozidiel a pružnosť dizajnu. Spoločnosť Guardian Building Products je popredným distribútorom špeciálnych stavebných produktov so sídlom v USA. Navštívte stránku www.guardian.com.

Related images

Spoločnosť Guardian Glass spúšťa online kalkulačku výkonu.
(Fotografije © Daniele Domenicali, GRDPR110)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from