Guardian

„Guardian Glass“ paleidžia internetinį „Performance Calculator“ įrankį

Bertranžas, Liuksemburgas, 2016 m. rugsėjo 27 d. – „Guardian Glass“ pristato „Performance Calculator“ (stiklinimo charakteristiku skaičiuoklę), skaitmeninį įrankį, kuris padės klientams pasirinkti geriausią stiklinimo sprendimą.

Nemokamas „Performance Calculator“ – sukurtas „Guardian“ techninės komandos kaip „Guardian Glass Analytics Software“ paketo dalis – apskaičiuoja vienkamerinio ar dvikamerinio stiklo paketo šviesos bei energetines charakteristikas su bet kurio storio ir tipo „Guardian®“ stiklais.

„Guardian Performance Calculator“ įrankio tikslumą pagal EN410 ir EN673 sertifikavo notifikuotoji įstaiga KIWA. Skaičiavimo duomenys pagrįsti sertifuotomis vertėmis, garantuojanciomis sugeneruotų duomenų tinkamumą pastatų projektavimui ir statybos darbams.

„Performance Calculator“ siūlo daug funkcijų ir kitų privalumų. Programoje kiekvienam naudotojui skiriama asmeninė erdvė, kurioje jis gali kurti projektus, saugoti susijusius skaičiavimus, išsaugoti rezultatus PDF formatu ir dalintis duomenų lapais su kitais komandos nariais. „Guardian“ klientai gali naudoti paskaičiuotus rezultatus eksploatacinių savybių deklaracijose stiklo paketams, pagamintiems su su „Guardian“ stiklais.

Pristatydamas naująjį „Guardian Performance Calculator“, Andreas Behrends, „Guardian Glass in Europe“ produkto efektyvumo ir sertifikavimo vadovas, teigia: „Musu klientai jau 14 metų naudojo autonomine skaiciuokles versija, kurios naudingumą pripažįsta visi stiklo profesionalai. Perėjimas is autonominės i internetine programos versija yra svarbus žingsnis į priekį ir naujas pavadinimas tai atspindi. Įrankį naudojantys profesionalai gali būti tikri, kad gaus naujausią informaciją ir nereiks nerimauti dėl programos atnaujinimo. Be to, ši nauja internetinė platforma leis mums sukurti naujų funkcijų ateityje.“

Internetinis „Guardian Performance Calculator“ užtikrina, kad visi duomenys būtų nuolat atnaujinami. Šis įrankis pakeičia ankstesnę autonominę programą „Guardian Configurator.“

Naujuoju „Guardian Performance Calculator“ įrankiu užsiregistravę galite naudotis nemokamai. Paspauskite čia www.sunguardglass.com, kad sužinotumėte daugiau.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglass
linkedin.com/company/guardian-industries
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


Apie „Guardian Industries Corp.“

„Guardian Industries Corp.“ – privati įvairius produktus gaminanti pasaulinė kompanija, įsikūrusi Auburn Hills, Mičigane. „Guardian“ ir dukterinėse įmonės dirba 17 000 darbuotojų, o bendrovės padaliniai veikia visoje Šiaurės Amerikoje, Europoje, Pietų Amerikoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje. Kompanijos vizija – kurti pridėtinę vertę klientams ir visuomenei, nuolat diegiant naujoves ir naudojant kuo mažiau išteklių. „Guardian Glass“ – tarptautinis, lyderio pozicijas užimantis float stiklo gamintojas, tiekiantis pridėtinės vertės stiklo gaminius bei sprendimus komerciniams , gyvenamiesiems pastatams, transporto priemonėms, interjerui ir techniniam stiklo panaudojimui. „SRG Global“ – vienas didžiausių pasaulyje pažangių, aukštos kokybės plastiko gaminių su dangomis tiekejas automobilių, komercinių sunkvežimių bei plataus vartojimo prekių pramonėi, siulantis sprendimus dangu atsparumui, funkcionalumui, automobiliu efektyvumui bei dizaino lakstumui padidinti. „Guardian Building Products“ – pirmaujanti specializuotų statybos produktų platintoja iš JAV. Apsilankykite www.guardian.com.

Related images

„Guardian Glass“ paleidžia internetinį „Performance Calculator“ įrankį.
(Nuotraukos © Daniele Domenicali, GRDPR110)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from