Guardian

Společnost Guardian Glass spouští online kalkuláčku pro výpočet technických parametrů zasklení

Bertrange, Lucembursko, 27. září 2016 – Společnost Guardian Glass představila digitální nástroj pro pro výpočet parametrů zasklení.

Kalkulčkar byla vyvinuta technickým týmem společnosti Guardian Glass jako součást firemního analytického softwarového balíčku a je volně dostupná. Spočítá světelné a energetické parametry jakéhokoliv skla Guardian®, použitého buď jako jednoduché sklo nebo v podobě jakékoliv kombinace typů a tlouštěk pro dvojitá a trojitá izolační skla.

Kalkulačka byla certifikována pověřenou zkušebnou KIWA z hlediska správnosti výpočtu podle normy EN410 a EN673. Výpočtová data v programu byla převzata z certifikovaných hodnot, aby byla zajištěna spolehlivost kalkulace a výstupních dat pro použití při navrhování staveb.

Kalkulačka má řadu výhodných funkcí. Program má osobní prostor pro každého uživatele, kde lze vytvářet projekty, ukládat příslušné výpočty a výsledky ve formátu PDF a sdílet datové listy s ostatními členy projektového týmu. Zákazníci společnosti Guardian mohou začlenit certifikované vypočítané výsledky do svého prohlášení o vlastnostech výrobku s použitím skel Guardian.

Andreas Behrends, manažer pro certifikace výrobků společnosti Guardian Glass v Evropě, při představování nové kalkulačky řekl : „Našim zákazníkům jsme asi 14 let nabízeli offline verzi – a ta je výrobci zasklení uznávána jako důležitá pomůcka. Přechod z offline na online verzi je zásadním krokem vpřed, což odráží i nový název. Odborníci používající tento nástroj si nyní mohou být jisti, že se dostanou k nejaktuálnějším údajům a nemusí se obávat programových ochran bránících automatickým aktualizacím. Tato nová online platforma nám navíc v budoucnu umožní vytvořit nové funkce.“

Online kalkulačka pro výpočet parametrů zasklení od společnosti Guardian zajišťuje, že veškerá data budou vždy v celém rozsahu aktualizována. Nahrazuje dřívější offline verzi programu s názvem „Guardian Configurator“.

Nová online kalkulačka parametrů skel od společnosti Guardian je po zaregistrování zdarma. Klikněte prosím zde www.sunguardglass.com pro další informace.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglass
linkedin.com/company/guardian-industries
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


O společnosti Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries Corp. je soukromá, diverzifikovaná a globální společnost se sídlem v Auburn Hills, Michigan. Guardian se svojí rodinou společností zaměstnává 17 000 lidí a provozuje zařízení po celé Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Africe, Blízkém východě a Asii s vizí vytvořit hodnotu pro zákazníky a společnost prostřednictvím neustálých inovací a s využitím méně zdrojů. Guardian Glass je přední mezinárodní výrobce plaveného skla a hotových výrobků ze skla s přidanou hodnotou a řešení pro stavební, bytové, interiérové, transportní a technické použití. Skupina SRG Global patří mezi největší světové výrobce vysoce kvalitních lakovaných a pochromovaných plastových dílů pro automobilový průmysl, odvětví komerčních nákladních automobilů a odvětví spotřebního zboží, poskytující řešení pro větší trvanlivost povrchu, strukturální integritu, funkčnost, účinnost vozidel a flexibilitu designu. Guardian Building Products je přední distributor speciálních stavebních výrobků se sídlem v USA. Navštivte www.guardian.com.

Related images

Společnost Guardian Glass spouští online kalkulačku pro výpočet parametrů pro profesionály v oboru skla a zasklívaní.
(Foto © Daniele Domenicali, GRDPR110)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from