Guardian

Unikali kraštų emaliavimo sistemos technologija sumažina pagal matmenis supjaustyto ir padengtojo architektūrinio stiklo pristatymo laiką

Bertranžas, Liuksemburgas, 2016 m. rugsėjo 22 d. – buvo sukurta unikali technologija, kuri garantuoja kokybę bei sumažina tiekimo laiką, atliekant stiklo kraštinių emaliavima ant „Guardian“ magnetroninių grudinamų dangų

„Guardian System TEA“ („True Edge Application“) yra technologija, kurią Europoje sukūrė „Guardian Glass“, glaudžiai bendradarbiaudama su „Ferro“, viena iš pasaulyje pirmaujančių stiklo emalio gaminių tiekėjų. Technologija yra ne tik greičiausia ir patikimesnė nei tradiciniai metodai. Ji sukuria itin lygų paviršių su nepriekaištingomis optinėmis savybėmis, ir taip pat yra veiksmingesnė laiko požiūriu – sumažinamas gaminių tiekimo laikas struktūrniam stiklinimui.

„Guardian System TEA“, pritaikyta magnetroniniu būdu padengtam stiklo substratui, sukuria tvirtą ir lygų paviršių, kuris užtikrina patikimą sukibimą strukturinio stiklinimo atvejais, įskaitant fasadus, pastato kampų stiklinima, stogo įstiklinimą su užlaidomis, langams su stiklo žaliuzėmis, viršuje ir apacioje arba tik šonuose tvirtinamuose strukturinio stiklinimo fasaduose.

Kodėl to reikia?

Strukturiniame stiklinime, vietose, kur naudojami hermetikai, įprastai butina gerai pašalinti architekturine danga stiklo lakstų kraštuose. Toks pat reikalavimas taikomas ir kampiniam stiklinimui, todel panaudojami keraminiai dažai, kurie uždengia tokius konstrukcinius elementus, kaip sujungimo vietos. Iš tikrųjų, dabar daugiau nei 90 proc. pagal matmenis supjaustyto, termiskai apdirbto ir padengto multifunkcine danga stiklo, reikalaujama su kraštų emaliavimu (perimetriniu). Tačiau kraštų emaliavimo procesas reikalauja daug laiko ir papildomų veiksmų, kurie taip pat ilgai trunka. Gali atsirasti problėmų del kokybės, kai dangos nuemimo zona yra per plati slifuojant danga su tradiciniais dangos pašalinimo įrenginiais. Tai lemia prastą vizualinę kokybę del netolygaus dangos nuemimo.

Kaip tai veikia?

Naudojant „Guardian System TEA“ tecjhnologiją, specialus keramikiniai dažai (emalis) užnesami tiesiai ant magnetronines grudinamos dangos i kurią isigeria grudinimo metu. Aukštos kokybės „Ferro“ emalis tuo pačiu metu sukimba su stiklu, sukurdamas itin stiprų ryšį ir nepriekaištingai lygų paviršių su puikiomis optinėmis savybėmis. Atvėsusi po grudinimo, magnetronine danga yra visiškai sugerta emalio. „Guardian System TEA“ veiksmingai sumažina apdorojimo veiksmų kiekį ir paverčia tai vienu procesu. Tokiu būdu stiklas gali būti greičiau pristatytas klientui per mažesnį laiko tarpą.

„Guardian System TEA“ gali būti pritaikyta naudojant šilkografiją, dengimą voleliu (automatiniu arba rankiniu budu). Technologiją galima naudoti su „Guardian SunGuard®“ arba „ClimaGuard®“ serijos architektūrinemis grudinamomis dangomis, kartu su plačiai naudojamais hermetikais strukturiniam stiklinimui. Technologiją patvirtino „Institut für Fenstertechnik“ (IFT), įsikūręs Rozenheime, Vokietijoje, pagal ETAG 002, ir Vokietijos DIBT pagal „AbZ“.

Norėdami daugiau informacijos apie „Guardian System TEA“, apsilankykite: www.sunguardglass.com.

Aplankykite „Guardian Glass“ stendą (10 salė, A28 vieta) 2016 m. rugsėjo 20–23 dienomis Diuseldorfe (Vokietija) vyksiančioje „Glasstec“ parodoje. Daugiau informacijos rasite www.guardianglasstec.com.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglass
linkedin.com/company/guardian-industries
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


Apie „Guardian Industries Corp.“

„Guardian Industries Corp.“ – privati įvairius produktus gaminanti pasaulinė kompanija, įsikūrusi Auburn Hills, Mičigane. „Guardian“ ir dukterinėse įmonės dirba 17 000 darbuotojų, o bendrovės padaliniai veikia visoje Šiaurės Amerikoje, Europoje, Pietų Amerikoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje. Kompanijos vizija – kurti pridėtinę vertę klientams ir visuomenei, nuolat diegiant naujoves ir naudojant kuo mažiau išteklių. „Guardian Glass“ – tarptautinis, lyderio pozicijas užimantis float stiklo gamintojas, tiekiantis pridėtinės vertės stiklo gaminius bei sprendimus komerciniams , gyvenamiesiems pastatams, transporto priemonėms, interjerui ir techniniam stiklo panaudojimui. „SRG Global“ – vienas didžiausių pasaulyje pažangių, aukštos kokybės plastiko gaminių su dangomis tiekejas automobilių, komercinių sunkvežimių bei plataus vartojimo prekių pramonėi, siulantis sprendimus dangu atsparumui, funkcionalumui, automobiliu efektyvumui bei dizaino lakstumui padidinti. „Guardian Building Products“ – pirmaujanti specializuotų statybos produktų platintoja iš JAV. Apsilankykite www.guardian.com.

Apie „Ferro Corp.“:

„Ferro Corporation“ (www.ferro.com) yra pasaulyje pirmaujanti technologijomis pagrįstų medžiagų, įskaitant emaliavimo medziagas stiklui, pigmentus ir spalvas bei poliravimo medžiagas, tiekėja. „Ferro“ gaminiai parduodami pastatų ir statinių, automobilių, buitinės įrangos, elektronikos įrangos, buitinių daiktų ir pramonės gaminių rinkose. Įsikūrusi Klivlande, Ohajuje, „Ferro“ turi beveik 5000 partnerių ir dirba 26 šalyse, esančiose Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Europoje, Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos bei Azijos ir Ramiojo vandenyno regionuose. „Ferro“ pranešė, kad 2015 m. pardavimai siekė 1,1 $ mlrd.

Related images

Unikali kraštų emaliavimo sistemos technologija sumažina pagal matmenis supjaustyto ir padengtojo architektūrinio stiklo pristatymo laiką.
(Nuotrauka Guardian Industries Corp., GRDPR109)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from