Guardian

Yeni Guardian Deco HT™ boyalı cam ile güvenlik, estetik ve üretkenliğin gelişimi

  • Siyah ve beyaz renkleri mevcuttur
  • Isıl işlem uygulanabilir
  • İmalatçılar için üretim avantajları

Bertrange, Lüksemburg, 20 Ekim 2016 – Guardian Glass, güvenliğe önem verilen veya camın yüksek sıcaklıklara maruz kaldığı alanlardaki dekoratif uygulamalar için yeni bir temperlenebilir boyalı camı sundu. Guardian Deco HT™, ısıl işlemden sonra parlak ve tek tip bir görünüm sağlayan özel bir kaplama sistemi kullanılarak üretilen kurşunsuz ve yüksek parlaklığa sahip bir boyalı camdır. Guardian Deco HT, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunulacak.

Guardian Deco HT, ev ve iş yerindeki mutfak ve banyolardaki kirlenebilir alanlarından, iç duvar kaplamaları, çalışma yüzeyleri, yazı tahtaları, vitrinler, kapılar, korkuluk ve tırabzanlara kadar değişen çok çeşitli uygulamalar için idealdir. Ayrıca, cephelerde Deco HT’nin güvenlik ve güzellik karışımının beğeni toplayacağı spandrel cam ve dış duvar kaplaması gibi dış uygulamalarda kullanım için de uygundur.

Deco HT zaman ve efordan tasarruf sağlar ve üretkenliği artırır: cam imalatçılarının artık boya ve çözücüleri saklaması veya boyanın kurumasını beklemesi gerekmiyor. Tek yapmaları gereken zaten boyanmış olan camı keserek istedikleri boyuta getirmek ve temperlemek.

Yeni ürünü tanıtan Guardian Glass Avrupa Ürün Müdürü Andras Kovacs şöyle diyor: “Guardian Deco HT hem üretkenlik bakımından hem de daha yüksek bir estetik kalite sunduğu için rulo baskı uygulanmış boyalı cama mükemmel bir alternatif oluşturur. Guardian teknolojisinin uygulanması sayesinde, üretilen her Deco HT farklı üretimlerde aralıklarında bile tek tip ve tutarlı bir renge sahip.”

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: www.guardianglass.com/europe/GuardianGlass/glassproducts/InGlassInteriorGlass/DecoHT/index.htm.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglass
linkedin.com/company/guardian-industries
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


Guardian Industries Corp. hakkında:

Guardian Industries Corp., genel merkezi Auburn Hills, Michigan'da bulunan çok yönlü, global ve özel bir şirkettir. Guardian ve şirketler grubu 17.000 çalışanı istihdam etmekte ve Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Afrika, Orta Doğu ve Asya'da bulunan tesislerinde, daha az kaynak kullanarak sürekli inovasyon aracılığıyla müşteriler ve toplum için katma değer yaratma vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Guardian Glass mimari, konut, iç mekan, ulaştırma ve teknik cam uygulamalarına yönelik önde gelen uluslararası katma değerli, düz cam ve işlenmiş cam ürünleri ve çözümleri üreticisidir. SRG Global otomotiv, ticari kamyon ve tüketici malzemeleri sektörleri için ileri düzeyde, yüksek kaliteli plastik kaplama alanında dünyanın en büyük üreticilerinden biri olarak daha fazla yüzey dayanıklılığı, yapısal bütünlük, işlevsellik, araç etkililiği ve tasarım esnekliği konularında çözümler sunmaktadır. Guardian Building Products, özel yapı ürünleri alanında önde gelen, merkezi ABD'de bulunan bir dağıtıcıdır. Ayrıntılı bilgi için: www.guardian.com.

Related images

Yeni Guardian Deco HT™ boyalı cam ile güvenlik, estetik ve üretkenliğin gelişimi.
(Fotoğraf Guardian Industries Corp., GRDPR105)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from