Guardian

Zlepšite bezpečnosť, vzhľad a produktivitu vďaka novému lakovanému sklu Guardian Deco HT™

  • K dispozícii v čiernej a bielej farbe
  • Tepelne opracovateľné
  • Prínosy v oblasti produktivity pre výrobcov

Bertrange, Luxembursko, 20. októbra 2016 – Guardian Glass predstavila nové chladiteľné lakované sklo pre dekoratívne použitie na miestach, kde je prvoradá bezpečnosť, alebo je sklo vystavované vysokým teplotám. Guardian Deco HT™ je bezolovnaté sklo s náterom s vysokým leskom, vytvorené použitím špeciálneho systému náteru, ktorý po tepelnom opracovaní poskytuje žiarivý jednotný vzhľad. Výrobok Guardian Deco HT, je k dispozícii v dvoch farbách, bielej a čiernej.

Guardian Deco HT je ideálny na širokú škálu využitia v domácnosti i na pracovisku, či už na oblasti namáhané vodou v kuchyni či kúpeľni, vnútorné obklady stien, pracovné povrchy, tabule na písanie a výklady, dvere, ako aj zábradlia a balustrády. Je tiež vhodný na použitie v exteriéri na fasádach, ako napr. ozdobná sklená výplň a vonkajšie obklady stien - všade tam, kde je možné oceniť spojenie bezpečnosti a krásy Deco HT.

Deco HT šetrí čas, námahu a zvyšuje produktivitu: spracovávatelia skla už viac nemusia skladovať farby a rozpúšťadlá alebo čakať, kým farba vyschne, potrebujú iba narezať na mieru a zakaliť už natreté sklo.

Pri predstavovaní nového výrobku produktový manažér Guardian Glass v Európe Andras Kovacs povedal: „Guardian Deco HT poskytuje výbornú alternatívu ku sklu s náterom nanášaným valčekom, nielen v zmysle produktivity, ale aj pre svoju vyššiu estetickú hodnotu. Vďaka aplikácií technológie Guardian má výrobok Deco HT jednotnejšiu a konzistentnejšiu farbu po každom ďalšom nátere.“

Pre bližšie informácie navštívte www.guardianglass.com/europe/GuardianGlass/glassproducts/InGlassInteriorGlass/DecoHT/index.htm.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglass
linkedin.com/company/guardian-industries
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


O spoločnosti Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries Corp. je celosvetová diverzifikovaná súkromná spoločnosť so sídlom v Auburn Hills v Michigane. Guardian a jej skupina spoločností zamestnáva 17 000 ľudí a prevádzkuje zariadenia v Severnej Amerike, Európe, Južnej Amerike, Afrike, na Strednom Východe a v Ázii a jej víziou je vytvárať hodnotu pre zákazníkov a spoločnosť prostredníctvom neustálej inovácie s použitím menšieho množstva zdrojov. Spoločnosť Guardian Glass je popredným medzinárodným výrobcom produktov z plaveného skla, sklenených produktov s pridanou hodnotou a prefabrikovaných sklenených produktov a riešení založených na uplatnení technického skla v architektúre, bytovom segmente, interiéri a doprave. Spoločnosť SRG Global je jedným z celosvetovo najväčších výrobcov zdokonalených a vysokohodnotných náterov na plasty pre automobilový priemysel, odvetvie obchodných nákladných automobilov a spotrebného tovaru, ktorý poskytuje riešenia zabezpečujúce lepšiu trvácnosť povrchov, konštrukčnú integritu, funkčnosť, energetickú účinnosť vozidiel a pružnosť dizajnu. Spoločnosť Guardian Building Products je popredným distribútorom špeciálnych stavebných produktov so sídlom v USA. Navštívte stránku www.guardian.com.

Related images

Zlepšite bezpečnosť, vzhľad a produktivitu vďaka novému lakovanému sklu Guardian Deco HT™. 
(Fotografije Guardian Industries Corp., GRDPR105)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from