Guardian

Popraw bezpieczeństwo, estetykę i wydajność dzięki nowemu szkłu lakierowanemu Guardian Deco HT™

  • Dostępne w kolorze białym i czarnym
  • Hartowalne
  • Większa produktywność – korzyści dla producentów

Bertrange, Luksemburg, 20 października, 2016 r. – Firma Guardian Glass przedstawiła nowe, hartowalne szkło lakierowane, przeznaczone do zastosowań dekoracyjnych w miejscach, gdzie bezpieczeństwo odgrywa ważna rolę lub gdzie szkło wystawione jest działanie wysokiej temperatury. Guardian Deco HT™ to bezołowiowe, emaliowane szkło o wysokim połysku, tworzone z wykorzystaniem specjalnego systemu powlekania, który po obróbce cieplnej zapewnia żywy, jednolity wygląd . Szkło Guardian Deco HT, będzie dostępne w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Guardian Deco HT jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy zastosowań w domu i w miejscu pracy, od paneli ochronnych w kuchni i łazience, wewnętrznych okładzin ściennych, blatów i tablic do pisania po gabloty, drzwi, a także poręcze i balustrady. Nadaje się również do zastosowań zewnętrznych na elewacjach, np. jako spandrele lub zewnętrzna okładzina ścienna - wszędzie tam, gdzie można docenić bezpieczeństwo i urodę szkła Deco HT.

Szkło Deco HT to oszczędność czasu, wysiłku i większa produktywność: przetwórcy szkła nie muszą już przechowywać farb i rozpuszczalników ani czekać na wyschnięcie farby; wystarczy tylko przyciąć na wymiar i zahartować już powleczone szkło.

Prezentując nowy produkt, Andras Kovacs, Manager produktu w Guardian Europ, powiedział: “Szkło Guardian Deco HT firmy stanowi doskonałą alternatywę dla szkła emaliowanego metodą walcowania, nie tylko pod względem produktywności, ale też wyższej estetyki. Dzięki zastosowaniu technologii firmy Guardian, szkło Deco HT ma bardziej jednolitą barwę.”

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.guardianglass.com/europe/GuardianGlass/glassproducts/InGlassInteriorGlass/DecoHT/index.htm.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglass
linkedin.com/company/guardian-industries
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


Informacje o Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries Corp. jest prywatną spółką działającą w rożnych sektorach o zasięgu światowym z siedzibą główną w Auburn Hills w stanie Michigan. Firma Guardian wraz z podmiotami powiązanymi zatrudnia 17 tysięcy osób i ma swoje oddziały w Ameryce Północnej, Europa, Ameryce Południowej, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Przyświeca jej wizja tworzenia wartościowych produktów dla klientów i społeczeństwa poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji i redukcję zużywanych zasobów. Firma Guardian Glass jest jednym z międzynarodowych liderów w produkcji szkła float, produktów szklanych o wysokiej wartości dodanej oraz gotowych wyrobów szklanych i rozwiązań do zastosowań architektonicznych, mieszkalnych, wnętrzarskich, transportowych i technicznych. Firma SRG Global jest jednym z największych na świecie producentów zaawansowanych, wysokiej jakości powłok do tworzyw sztucznych dla sektorów motoryzacyjnego, pojazdów użytkowych i towarów konsumenckich. Tworzy rozwiązania zwiększające trwałość powierzchni, wytrzymałość strukturalną, funkcjonalność, wydajność pojazdów i elastyczność form. Firma Guardian Building Products to czołowy dystrybutor wyrobów budowlanych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy na stronę

www.guardian.com.

Related images

Popraw bezpieczeństwo, estetykę i wydajność dzięki nowemu szkłu lakierowanemu Guardian Deco HT™.
(Zdjęcie Guardian Industries Corp., GRDPR105)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from