Guardian

Padidinkite saugumą, estetinį vaizdą ir našumą su naujuoju „Guardian Deco HT™“ dažytu stiklu

  • Galite rinktis baltos arba juodos spalvos
  • Termiškai apdorojamas (grudinamas)
  • Didesnis produktyvumas gamyboje

Bertranžas, Liuksemburgas, 2016 m. spalio 20 d. – „Guardian Glass“ pristatė naują dekoratyvinį, termiškai apdorojamą dažytą, stiklą, skirtą sritims, kuriose itin svarbus saugumas arba kai stiklas yra veikiamas aukštos temperatūros. „Guardian Deco HT™“ yra bešvinis, blizgus dažytas stiklas, sukurtas taikant specialią padengimo sistemą, kuri suteikia šviesų ir tolygų estetini vaizdą po grudinimo. „Guardian Deco HT“ yra dviejų spalvų – juodos ir baltos.

„Guardian Deco HT“ puikiai pritaikysite įvairioms paskirtims namų ir darbo aplinkose – stiklo sienelėms virtuvėje ir vonioje, vidaus sienų apdailai, darbo paviršiams, rašymo lentoms ir ekranams, durims, taip pat turėklams ir baliustradoms. Šis stiklas taip pat tinkamas lauko fasaduose, pavyzdžiui, skliautams ar išorinių sienų apdailai – visur, kur „Deco HT“ grožio ir saugumo derinys būtų vertinamas.

„Deco HT“ taupo laiką, pastangas ir didina produktyvumą: stiklo apdirbimo įmonėms nebereikės sandėliuose laikyti dažų ir tirpiklių, ar laukti, kol dažai išdžius. Užteks išpjauti tinkamus dydžius ir užgrūdinti jau padengtą stiklą.

Pristatydamas naują produktą, Andras Kovacs, „Guardian Glass in Europe“ produktų vadovas, teigia: „Guardian Deco HT“ yra puiki alternatyva voleliu dengtam dažytam stiklui, ne tik produktyvumo, bet ir estetinės kokybės atžvilgiu. Deka „Guardian“dengimo technologijos, kiekviena „Deco HT“ gaminiu partija islaiko vienoda bei pastovia gaminio spalva.”

Daugiau informacijos rasite www.guardianglass.com/europe/GuardianGlass/glassproducts/InGlassInteriorGlass/DecoHT/index.htm.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglass
linkedin.com/company/guardian-industries
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


Apie „Guardian Industries Corp.“

„Guardian Industries Corp.“ – privati įvairius produktus gaminanti pasaulinė kompanija, įsikūrusi Auburn Hills, Mičigane. „Guardian“ ir dukterinėse įmonės dirba 17 000 darbuotojų, o bendrovės padaliniai veikia visoje Šiaurės Amerikoje, Europoje, Pietų Amerikoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje. Kompanijos vizija – kurti pridėtinę vertę klientams ir visuomenei, nuolat diegiant naujoves ir naudojant kuo mažiau išteklių. „Guardian Glass“ – tarptautinis, lyderio pozicijas užimantis float stiklo gamintojas, tiekiantis pridėtinės vertės stiklo gaminius bei sprendimus komerciniams , gyvenamiesiems pastatams, transporto priemonėms, interjerui ir techniniam stiklo panaudojimui. „SRG Global“ – vienas didžiausių pasaulyje pažangių, aukštos kokybės plastiko gaminių su dangomis tiekejas automobilių, komercinių sunkvežimių bei plataus vartojimo prekių pramonėi, siulantis sprendimus dangu atsparumui, funkcionalumui, automobiliu efektyvumui bei dizaino lakstumui padidinti. „Guardian Building Products“ – pirmaujanti specializuotų statybos produktų platintoja iš JAV. Apsilankykite www.guardian.com.

Related images

Padidinkite saugumą, estetinį vaizdą ir našumą su naujuoju „Guardian Deco HT™“ dažytu stiklu. 
(Nuotraukos Guardian Industries Corp., GRDPR105)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from