Guardian

Lepší bezpečnost, estetika a produktivita s novým lakovaným sklem Guardian Deco HT™

  • Dostupné v černé a bílé
  • Tepelně opracovatelné
  • Vyšší produktivita pro zpracovatele skla

Bertrange, Lucembursko, 20. října 2016 – Guardian Glass představil novou kalitelné lakované sklo pro dekorativní aplikace v oblastech, kde je kladen důraz na bezpečnost nebo tam, kde je sklo vystaveno vysokým teplotám. Guardian Deco HT ™ je bezolovnaté sklo s vysokým leskem speciálním lakem, jehož vzhled je stále homogenní a lesklé i po tepelném zpracování. Guardian Deco HT je k dispozici ve dvou barvách, černé a bílé.

Guardian Deco HT je ideální pro širokou řadu aplikací doma i na pracovišti, např. obklady ploch vystavených postříkání v kuchyních a koupelnách, obložení vnitřních stěn, pracovní povrchy, psací desky a vitríny, dveře, jakož i zábradlí a balustrády. Je také vhodné pro použití v exteriéru - např. jako parapetní sklo a opláštění venkovních stěn na fasádách – kdekoliv, kde lze ocenit spojení bezpečnosti a krásy skla Deco HT.

Deco HT šetří čas, úsilí a zvyšuje produktivitu: zpracovatelé skla již nemusí skladovat barvu a rozpouštědla ani čekat na uschnutí barvy, stačí, když dodané lakované sklo nařežou a „vykalí“.

Andras Kovacs, produktový manažer ve společnosti Guardian Glass v Evropě, při představování nového výrobku řekl: „Guardian Deco HT poskytuje vynikající alternativu k válečkem nanášenému laku nejenom co se týče produktivity, ale také kvůli vyšší estetické kvalitě, kterou nabízí. Díky použití technologie společnosti Guardian má Deco HT jednotnější a konzistentnější barvu v každé sérii.“

Pro další informace navštivte www.guardianglass.com/europe/GuardianGlass/glassproducts/InGlassInteriorGlass/DecoHT/index.htm.

Reader Enquiries

Guardian Glass Europe
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
info.europe@​guardian.com
www.guardian.com
@guardianglass
linkedin.com/company/guardian-industries
facebook.com/Guardian.Industries
youtube.com/user/GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


O společnosti Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries Corp. je soukromá, diverzifikovaná a globální společnost se sídlem v Auburn Hills, Michigan. Guardian se svojí rodinou společností zaměstnává 17 000 lidí a provozuje zařízení po celé Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Africe, Blízkém východě a Asii s vizí vytvořit hodnotu pro zákazníky a společnost prostřednictvím neustálých inovací a s využitím méně zdrojů. Guardian Glass je přední mezinárodní výrobce plaveného skla a hotových výrobků ze skla s přidanou hodnotou a řešení pro stavební, bytové, interiérové, transportní a technické použití. Skupina SRG Global patří mezi největší světové výrobce vysoce kvalitních lakovaných a pochromovaných plastových dílů pro automobilový průmysl, odvětví komerčních nákladních automobilů a odvětví spotřebního zboží, poskytující řešení pro větší trvanlivost povrchu, strukturální integritu, funkčnost, účinnost vozidel a flexibilitu designu. Guardian Building Products je přední distributor speciálních stavebních výrobků se sídlem v USA. Navštivte www.guardian.com.

Related images

Lepší bezpečnost, estetika a produktivita s novým lakovaným sklem Guardian Deco HT™.
(Foto Guardian Industries Corp., GRDPR105)

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass Europe

+352 28 111 210
sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-pr.com

 

 

Share

 

More news from